Neler Yeni

Kadınlar neden yalnızca dış görünüşe bakar

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cenk Güçsüz
Merhabalar, ortalama bir dış görünüşe sahip olduğumu düşünüyorum. Daha önce 2 yıllık ve bir kaç tane kısa süreli ilişkim oldu, 2 yıllık ilişkimin sonunda aldatıldım. Yaşım 19 boyum 183 kilom 90. Geçen günlerde bir anonim mesajlaşma uygulamasına girdim (normalde asla yapmadığım bir şeydir, yalnızca merak) bir çok şehirden kızla konuştum. Dış görünüşü hiç güzel olmayan ve fotoğrafını koyacak kadar özgüvenli olmayan 2 kızla konuştum. Bunlardan ilki ses tonumu bayağı beğendi ve uzun bir süre birbirimizi görmeden konuştuk. Her mesajıma saniyesinde cevap veren biri fotoğrafımı gördükten sonra 1 saat sonra cevap vermeye başladı, ben de onu gördüm fakat dış görünüşünü hiç önemsemedim çünkü gerçekten kendini çok iyi geliştirmiş biriydi. Bir diğeri ise çok güzel biriydi ve sürekli olarak benim gibi biriyle evlenmek istediğinden bahsetti. Fotoğrafını uzun bir süre yollamadı ve sonrasında birbirimize fotoğraf attıktan 10 dakika sonra beni engelledi. Bunun gibi daha çok örneğim var. Şimdi merak ettiğim soru şu, konuşma şeklimden hoşlanan kadınlar neden yüzümü gördükten sonra umursamaz davranıyor veya engelliyor?

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Mehmet
Merhabalar, ortalama bir dış görünüşe sahip olduğumu düşünüyorum. Daha önce 2 yıllık ve bir kaç tane kısa süreli ilişkim oldu, 2 yıllık ilişkimin sonunda aldatıldım. Yaşım 19 boyum 183 kilom 90. Geçen günlerde bir anonim mesajlaşma uygulamasına girdim (normalde asla yapmadığım bir şeydir, yalnızca merak) bir çok şehirden kızla konuştum. Dış görünüşü hiç güzel olmayan ve fotoğrafını koyacak kadar özgüvenli olmayan 2 kızla konuştum. Bunlardan ilki ses tonumu bayağı beğendi ve uzun bir süre birbirimizi görmeden konuştuk. Her mesajıma saniyesinde cevap veren biri fotoğrafımı gördükten sonra 1 saat sonra cevap vermeye başladı, ben de onu gördüm fakat dış görünüşünü hiç önemsemedim çünkü gerçekten kendini çok iyi geliştirmiş biriydi. Bir diğeri ise çok güzel biriydi ve sürekli olarak benim gibi biriyle evlenmek istediğinden bahsetti. Fotoğrafını uzun bir süre yollamadı ve sonrasında birbirimize fotoğraf attıktan 10 dakika sonra beni engelledi. Bunun gibi daha çok örneğim var. Şimdi merak ettiğim soru şu, konuşma şeklimden hoşlanan kadınlar neden yüzümü gördükten sonra umursamaz davranıyor veya engelliyor?
Çok çirkin değilsen bu normal değil bence tr kızlarından bı süre uzaklaş Ruslara falan yönel

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Sen daha yaşın genç olduğun için olayı sadece tipe bağlamışsın. İleri ki yaşta olay tipten çıkıp sadece paran olup olmadığı kısmına geliyor. Kadınlar genel olarak(hepsi değil) sadece bedava konfor arıyorlar. Kariyer yap, kızlar peşinden koşsun.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Anonim mesajlasma uygulamasi kullanan birisinden cok sey beklemissiniz.
Kadinlara genelleme yapmak istemem, ama cogu kadin dis gorunusu bal gibide onemsiyor. Onemsemeyenler genel olarak oyle uygulamalari, hatta sosyal medyayi bile kullanmaz. Oyle uygulamalari sadece o tip insanlar kullanir.

Tavsiyem oyle yerlerde takilmayin, Reelde arkadas bulmaya calisin.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Eagle
Hocam 2 şey çok önemlidir
1.para
2.tip
Eğer paran yok tipin varsa yinede bu 2 3 kız bakıyor ama param illaki azıcık olacak
Eğer paran varsa ne tip ne başka şey para varmı var bitti

Rulep

80+ Gold
Dışarı görünüşü herkes umursar umursamayan ilişkiler başka arkadaşlık üzerine kurulu olan ilişkiler oluyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kadınlar tipe veya fiziksel güce bakmazlar. Etkili faktörlerdir ama her şey değildir. Sadece artı puandır.
Kadınlar güce bakar. Bu güç karakter gücüdür. Karakterin, auran karşı tarafa verdiğin vibe güçlüyse çekici biri olursun.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
Tipine ve parana bakarlar iyi forumlar

Kara*

80+ Silver
Tipin ve paran yoksa senin düşüncelerin sevgin kimsenin şeyinde olmaz, en fazla default kızlar umursar belki o da ne kadar dayanır kimse bilemez.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,947
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kadınlara olan güvenim çok azaldı. Evet, iyiler hâlen varlar ama çok nadirler.
Geçen hafta yakın olmadığım bir kız arkadaşımla kafede oturuyordum. Kendine 6 tane erkek bulmuş. Hepsiyle de muhatap halinde. Birisinin C180'i var ve onu öve öve bitiremedi. Övdüğü şey aslında adamın parası. Tipi de fena değil..

Kendim için bahsetmem gerekirse dış görünüş çok önemli değil. Bakımlı olsun yeterli. Bana önemli olan karakter, zihin yapısı, düşünceli olması gibi fiziksel olmayan şeyler. Henüz böyle birisini bulamadım ama bulacağıma inanıyorum.

Stayy

80+
:) aynı durumu 124912 kişi yaşamıştır, "TR" kızları.. yapacak bir şey yok. Kendilerine her yaştan kesim text attığından kendilerini ALLAH sanıyorlar. yaş 25-30'a vurdu mu hiç bir şeye bakmadan koca aramaya başlıyorlar. Erkekler çok yüz vermese bu kızlara bak nasıl oluyor. Bir de yazdığın durum sosyal medya içerisinde uzaktan uzağa olduğu içinde uzak sevmiyorlar daha çok yakın kişileri tercih ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mirzo Kiral
Usta en iyisi öyle uygulamalar kullanmamak realde arkadaş edin

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mert
Kızlar paraya bakar canısı yada nikah masasını izlersen anlarsın

Top Bottom