Neler Yeni

KAFAM KARIŞIK 2 SİSTEMDEN HANGİSİNİ TERCİH EDERDİNİZ

9x19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
erhan nalbantoğlu
Alttakini al kanks. Oynadığınız oyuna göre de değişir tabii fakat dlls ve rt gibi teknolojilerle alakanız yok ise boşverin.
dlss,rtx bunlar + özellik ama ekran kartı amd yaparsam 42k ya sıvı soğutma ve 1 tane 16gb ram daha ekliyorum

hocam dlss kullanmasa dahi 4070s oldukca yeterli. Ben 4060 ile bazı oyunları dlss kapalı 2kda oynayabiliyorum. 4070 çok rahatlıkla yeter. Ayrıca yanında getirdiği teknolojilerde oldukça güzel.
Tamam daha iyisi varken neden 4070 alalım 😀
dlss,rtx bunlar + özellik ama ekran kartı amd yaparsam 42k ya sıvı soğutma ve 1 tane 16gb ram daha ekliyorum
Hocam ram çok ihtiyacınız olmaz gibi. Sıvı soğutma belki. Önerim rx 7800XT alın kas gücü çok iyi. 4070 de alabilirsiniz ama dlss ve rt teknolojileriyle işiniz yoksa boşverin direkt.

umtu.raw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Umut Tekin
Tamam daha iyisi varken neden 4070 alalım 😀

Hocam ram çok ihtiyacınız olmaz gibi. Sıvı soğutma belki. Önerim rx 7800XT alın kas gücü çok iyi. 4070 de alabilirsiniz ama dlss ve rt teknolojileriyle işiniz yoksa boşverin direkt.
4 gb daha kas gücü yerine bir çok teknolojiyi geride bırakmak mı? Şahsen bana göre saçmalık.

4 gb daha kas gücü yerine bir çok teknolojiyi geride bırakmak mı? Şahsen bana göre saçmalık.
Kas gücü v-ram değil ki. ayrıca arkadaşın o tür teknolojilere ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Her oyunda o tür teknolojiler de yok. Fsr var ne kadar etkili bilmem. Her türlü 7800XT ham güç açısından daha çok işini görür. Teknolojiye gerek olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleme:
Top Bottom