Neler Yeni

🔥İndirim Kahve Dünyası Filtre Kahve 2 KG 494 TL 🔥

malicleyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
muhammed ali kaya
250 gramlik kapali paketler hicbir sey olmaz. taze urun geliyor ayrica 1 sene skt si oluyor .

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınmaz, 2kg kahve bitene kadar bayatlar, odun olur.
Her biri 250gr ayrı pakette ben taze taze haftalardır kullanıyorum bir önce indirimde almıştım ve gayet memnunum stok için bu fiyattan tekrar aldım

luckstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Oğuzhan Emiroğlu
1 aydır bu fiyatta. ben almadan önce marketten 87 liraya 250gr aldım. taze olduğu halde haşlanmış su ve acı kahve tadı vardı sadece...
Tam filtre kahvede hevesimi kaçırmıştım ki Moliendo House Blend alana kadar. Kahvede en ufak acılık yok. Çay hafifliğinde kahve içiyorsun.
Reklam değildir. Ama söylediğim marka çok pahalı..

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 aydır bu fiyatta. ben almadan önce marketten 87 liraya 250gr aldım. taze olduğu halde haşlanmış su ve acı kahve tadı vardı sadece...
Tam filtre kahvede hevesimi kaçırmıştım ki Moliendo House Blend alana kadar. Kahvede en ufak acılık yok. Çay hafifliğinde kahve içiyorsun.
Reklam değildir. Ama söylediğim marka çok pahalı..
Bu şekilde 61 tl geliyor ve demekki senin damak tadına uymamım veya paketli üründe sıkıntı olabilir ben kullanmaktayım gayet taze ve lezzette bir sorun yok

luckstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Oğuzhan Emiroğlu
Bu şekilde 61 tl geliyor ve demekki senin damak tadına uymamım veya paketli üründe sıkıntı olabilir ben kullanmaktayım gayet taze ve lezzette bir sorun yok
klasik acı filtre kahve tadını seven çok kişi var ama bana çok klişe geliyor.
aynı zamanda benim önerdiğim de size kahve değilmiş gibi de gelebilir çünkü çok hafif içimi var.
diğer markaları da denemenizi tavsiye ederim. tchibo falan değil ama...

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,161
İsim
Kara Kartal
Bayat kahveye istediği kadar kampanya yapsınlar isterse 100 paketini 494 tl ye satsın
Kahvede acımsı, odun, ve ekşilik varsa bayat kahvedir
Filtre kahve uygun koşullarda 7 gün tazeliğini korur

Mesaj otomatik birleştirildi:

250 gramlik kapali paketler hicbir sey olmaz. taze urun geliyor ayrica 1 sene skt si oluyor .
2 sene sonrada içersin ama taze olarak olarak değil

Çekirdek kahve her zaman en iyisidir 1 ay sonra bunların da koku aroması gidiyor buyüzden en fazla alımda 1kg yu geçmiyorum
1723105065607.png

Son düzenleme:

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Furkan
Bayat kahveye istediği kadar kampanya yapsınlar isterse 100 paketini 494 tl ye satsın
Kahvede acımsı, odun, ve ekşilik varsa bayat kahvedir
Filtre kahve uygun koşullarda 7 gün tazeliğini korur

2 sene sonrada içersin ama taze olarak olarak değil

Çekirdek kahve her zaman en iyisidir 1 ay sonra bunların da koku aroması gidiyor buyüzden en fazla alımda 1kg yu geçmiyorum
Alıntıyı görüntüle
İyi demişsin doğru demişsindir kanka ama herkesin elinde çekirdek kahve Öğütücü yok o yüzden hazır öğütülmüş almak mecbur olan napsın ve gidip 2 si1 3ü1 arada vs içmektense bu tarz kahveleri tercih etmek daha iyidir

Top Bottom