Neler Yeni

Kahvenin sertliği kafein miktarını etkiler mi?

Flamesa

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar sert kahvenin içinde daha fazla,içimi yumuşak kahvede daha az kafein miktarı mı var? Bilen arkadaşlar yanitlarsa sevinirim.

Flamesa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Taha Efe
Kahveye göre değişir mesela nescafe bir tık daha yumuşak ama Jacobs daha sert oluyor.
Makbulünde güzel ama Jacobs gibi sert. Nescafede Tasters taste Ve Golden fena değil.

Flamesa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Taha Efe
Ben french press ile yapıyorum 7li kahve paketi aldım her birinin tadı sertliği farklı o yuzden merak ettim acaba kahvenin sertliği kafeini etkiliyormu diye.Beğendiğimden kiloluk alıcam
Bende French Pressle yapıyordum Kırıldı Frenchle Yaparken Makbul, Tchibo Professional, Tchibo Gold Demeiştim. Hepsi Güzel, Gold bir Tık daha iyi gibiydi.

Flamesa

80+ Silver
Bende French Pressle yapıyordum Kırıldı Frenchle Yaparken Makbul, Tchibo Professional, Tchibo Gold Demeiştim. Hepsi Güzel, Gold bir Tık daha iyi gibiydi.
Bende paco'nun 7li setinden aldım sipariş verdikten sonra kavurup öğütüp taze taze yolluyorlar. Hoşuma gitti kahveyi demledikten sonra tüm evi kahve kokusu sarıyor

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Taha Efe
Bende paco'nun 7li setinden aldım sipariş verdikten sonra kavurup öğütüp taze taze yolluyorlar. Hoşuma gitti kahveyi demledikten sonra tüm evi kahve kokusu sarıyor
French Press icin olabilirmi bu set? Bende Düsünebilirim eğer öyleyse.

Flamesa

80+ Silver
Top Bottom