Neler Yeni

Kahverengi Switch mi Yoksa Blue mu Almalıyım ?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Arkadaşlar ben lol oynuyorum 2 senedir blue switch kullanıyorum ve blue nun hissiyatına bayılıyorum. Ama switchlerin çoğu öldü yeni klavye alacağım değişik switch olsun istedim. Vatanda geçen gün brown ve red denedim ama. Red bana mebran ile aynı hissiyatı veriyor bomboş yani blue dan geçdiğim içindir belki ama. Brown yine ona bakış daha iyi. Brown mu almalıyım sizce Blue mu ? Ses benim için sorun değil. Bluenun hissiyatını seviyorum ama kahverengide hoşuma gitti. Kullanan varmı kahverengi ?

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
brown bence en ideali

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
brown bence en ideali
kullandınmı hocam sen brown red ve blue karışımı diye kullananlar çok öneriyor ama fazla kullananı yok gibi blue ve red kadar red çok hissiyatsız bilmiyorum ben skilli oyunlar oynadığım için hissiyatı olması işime yarıyor

Maethril_

80+ Bronze
Brown bence ama zevk meselesi.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Brown bence ama zevk meselesi.
benimde gönlümde o var yoksa tekrar blue alıcam bi değişiklik olmamış olucak bu sefer değişik alayım diyorumda red alırsam hissizliğinden pişman olabilirim diye düşünüyorum

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
kullandınmı hocam sen brown red ve blue karışımı diye kullananlar çok öneriyor ama fazla kullananı yok gibi blue ve red kadar red çok hissiyatsız bilmiyorum ben skilli oyunlar oynadığım için hissiyatı olması işime yarıyor
Brown var şuan da baya memnun um diğer kişilerin de dediği gibi Red ve Blue karışımı demediğinizi beğendiyseniz sorun teşkil etmeyecektir

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Brown var şuan da baya memnun um diğer kişilerin de dediği gibi Red ve Blue karışımı demediğinizi beğendiyseniz sorun teşkil etmeyecektir
bluedan iyi hissettirip memnun edecekse alacağım hocam brown

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
bluedan iyi hissettirip memnun edecekse alacağım hocam brown
Bluedan daha iyi hissetirmez teknik olarak ama swicthden switche markada markaya göre değişir ama red olandan çok daha iyi hissettirectir

Top Bottom