Neler Yeni

🔥İndirim Kailh GM 8.0 Switch Mouse için 2 Adet 69 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,475
İsim
Murat Orhan
Steel series prime mini için değiştirmeye değermi
çalışıyorsa switchler sorun yoksa uğraşma ama uğraşırım dersen iyi olur en kötü yedek kalır

• Beğen
Reaksiyonlar: Bedi

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
G502 hero ya olur mu acaba ?

Zato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Osman
Onlar omron dandik falan diyolar hiç denemedim ama fark çok mu olur
Keris içindeki switch'de mi omron. Kalitesi hakkında fikrim yok. Bilemiyorum. Switch almaktaki sebebim yıllardır kullandığım Logitech Vx Nano farenin switchlerini değiştirmek istemem.

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
Arkadaşlar ürünün mantığı nedir, tam olarak ne işe yarıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,452
İsim
Diyarhan
Slingshot da çift tıklama ve basılı tutm sorunu oluyordu alıp değiştirsem mi ? Tamir edip satarım en kötü.

Zato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Osman
Slingshot da çift tıklama ve basılı tutm sorunu oluyordu alıp değiştirsem mi ? Tamir edip satarım en kötü.
Sırf şu switch problemi nedeniyle kaç tane fare çöpe gitmiştir kimbilir. Ebat olarak bu switch ler standart ise değiştirip sıfır hale gelebilir. Ben Vx Nano fare için kontrol ettim içindeki ile başlıktaki ürün bire bir aynı ebatlarda. Lehim işinden de anlıyorum. Switchler gelince değiştireceğim. Alın zararı olmaz her şekilde ihtiyaç olacak bir ürün.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Arkadaşlar ürünün mantığı nedir, tam olarak ne işe yarıyor?
mouse bastında bir switch var o ne kadar iyi olursa o kadar hızlı veriyi iletir ve switch ortalama tuş ömürleri oluyor artık işleri bitince bunu takıp mouse değiştirmene gerek kalmadan kullanabilirsin (her mouse olmaz genelde güncel oyuncu mouse için)(sizin anlayabilmeniz için elimden geldikçe terim kullanmamaya çalıştım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ömer
Keris içindeki switch'de mi omron. Kalitesi hakkında fikrim yok. Bilemiyorum. Switch almaktaki sebebim yıllardır kullandığım Logitech Vx Nano farenin switchlerini değiştirmek istemem.
Bilmiyorum açıp bakmadım ama muhtemelen omron

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Mahir
Geçen ay huano transparant shell pink dot swicth aldım ilk indirimden. 4 tanesi vergi dahil 60 a geldi. O da değerlendirilir. Hissiyatı güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,441
Üyeler
154,584
Son üye
huseyinkse
Top Bottom