Neler Yeni

kaliteli mouse önerisi

birtextt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
abdurrahman
Bütçe
1000
3 senedir kullandığım farenin sağ tuşu çalışmıyor yeni bir mouse almak istiyorum ama karar veremiyorum tutuş şekillerinden eninde boyundan anlamam sadece elimin bilekten orta parmağımın ucuna kadar 19cm ve baş parmağımı8n ucundan en sağa doğru eni 10cm civarı tutuş şeklime en yakın tutuş şekli palm tipiydi internetten araştırdığım kadar önceden kullandığım mouse RAMPAGE RM-622W modeliydi tipi görüntüsü benzer bir şey lazım tasarım olarakta gözüme hitap etmeli böyle bir mouse arıyorum bütçem 1k civarında artabilir lütfenn yardım edin mümkünse kablosuz olsun

www.trendyol.com

Rampage Smx-g68 Spear 7200 Dpı Rgb Ledli Makrolu Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Rampage Smx-g68 Spear 7200 Dpı Rgb Ledli Makrolu Gaming Oyuncu Mouse yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
www.trendyol.com
www.trendyol.com
bu mouse hakkındaki görüşlerinizide sormak isterim

birtextt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
abdurrahman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Emir
güzel mouse ama yurtdışından ürün almayı düşünmüyorum sıkıntı vesaire olursa uğraştırır ve ekstra ücreti var ve biraz küçük gibi bu mouse benim için uygun değil önerin için teşekkür ederim
Amazonun uğraştıracağını sanmam

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdem
3 senedir kullandığım farenin sağ tuşu çalışmıyor yeni bir mouse almak istiyorum ama karar veremiyorum tutuş şekillerinden eninde boyundan anlamam sadece elimin bilekten orta parmağımın ucuna kadar 19cm ve baş parmağımı8n ucundan en sağa doğru eni 10cm civarı tutuş şeklime en yakın tutuş şekli palm tipiydi internetten araştırdığım kadar önceden kullandığım mouse RAMPAGE RM-622W modeliydi tipi görüntüsü benzer bir şey lazım tasarım olarakta gözüme hitap etmeli böyle bir mouse arıyorum bütçem 1k civarında artabilir lütfenn yardım edin mümkünse kablosuz olsun

www.trendyol.com

Rampage Smx-g68 Spear 7200 Dpı Rgb Ledli Makrolu Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Rampage Smx-g68 Spear 7200 Dpı Rgb Ledli Makrolu Gaming Oyuncu Mouse yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
www.trendyol.com
www.trendyol.com
bu mouse hakkındaki görüşlerinizide sormak isterim

birtextt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
abdurrahman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tasarım olarak hoşuma gitmiyor delikli fareler asla tercih etmem ama önerin için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

F/P Olarak .

estetik duruşu pek iyi değil benim için ve bütçe 1k civarı almışken kaliteli bir şey almak istiyorum f/p arayışında değilim

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Eray Yılmaz

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Eray Yılmaz

~helloworld

80+ Bronze

~helloworld

80+ Bronze
internet elinizin altında konuya heyecanla mesaj yazmak yerine önce bildiğiniz doğru mu bir sorgulayın. Bu sıralar çok konu var prime+ öneriyor herkes, kimse mi bakmıyor arkadaş

Top Bottom