Neler Yeni

Kaliteli mouse pad arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Kemal
1- 1.5 k arası
Evet arkadaşlar herkese iyi forumlar
Yoğum nem den dolayı artık mouse masada kaymıyor aim gitti çok sinir bozucu bi hale geldi, bu duruma engel olabilen bir pad varmıdır yada bu işin bir çözümü varmıdır.

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf Aktaş
şuan klassegear longteng huoyun kullanıyorum amazonda 15 temmuz öncesinde indirim vardı düz siyahda 810tl yerine 710tl ye aldım gayet kaliteli hibrid %50 speed %50 kontrol öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan klassegear longteng huoyun kullanıyorum amazonda 15 temmuz öncesinde indirim vardı düz siyahda 810tl yerine 710tl ye aldım gayet kaliteli hibrid %50 speed %50 kontrol öneririm
Peki hocam nemle alakalı sıkıntın oluyormu seninde ?

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf Aktaş
nem yaşamadım birkaç gün oldu kullanalı yanlış bilgi vermeyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

varsa uzun kullanmış biri cevaplarsa daha iyi olur

Yusuf B.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Beyatlı

bunu kullanıyorum yıllardır herhangi bir sorun olmadı. Nem dediğin nasıl tam olarak anlamadım onu :D bu mouse padi şahsen 7 yıla yakındır kullanıyorum ve sadece sol alt köşesinde yarım cm lik bi yırtılma oldu ve 7 yıla göre bence gayet iyi

hopecrash

80+ Bronze
1- 1.5 k arası
Evet arkadaşlar herkese iyi forumlar
Yoğum nem den dolayı artık mouse masada kaymıyor aim gitti çok sinir bozucu bi hale geldi, bu duruma engel olabilen bir pad varmıdır yada bu işin bir çözümü varmıdır.
padi yıkayabilirsin. youtube'de bununla ilgili videolar var. yıkamakla uğraşmak istemiyorum yeni pad alacağım dersen de Wraith Spirit of Aim Mousepad'e bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani şöyle hocam havanın sıcaklığı ve nemden dolayı elim terliyor haliyle elimin sağ tarafı pade temas ediyor bazen bununda zemini bozduğunu düşünüyorum yada padin zemini kalitesiz bozuldu oyüzden değiştirmeliyim.

hopecrash

80+ Bronze
Yani şöyle hocam havanın sıcaklığı ve nemden dolayı elim terliyor haliyle elimin sağ tarafı pade temas ediyor bazen bununda zemini bozduğunu düşünüyorum yada padin zemini kalitesiz bozuldu oyüzden değiştirmeliyim.
aradığın cevapları bulabilir ve ne yapmak istediğine karar verebilirsin.

Top Bottom