Neler Yeni

Kaliteli müzik dinlemek için kafa üstü kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
emre-tutar
dankpods adlı youtube kanalı baya güzel içerik üretiyor referans kulaklıklarıyla alakalı. HD600 hep önerdiği bir kulaklıktı. Bir bakın isterseniz.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Sende var mı? mediamarkt tan mı dinledin
Ben aktif olarak ekosistem yüzünden beats solo pro kullanıyorum, arkadaşımdada xm5 var senheiserı vatanda denememize rağmen arkadaşıma bakarken ikisindende daha fazla tatmin olmuştuk , ama o dönem 15000 e 10500 gibi bir fiyat farkı vardı , şuan vatanın gece indirimlerinde 13500 e düşüyor Senheiser

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yunus Kocabay
Ben aktif olarak ekosistem yüzünden beats solo pro kullanıyorum, arkadaşımdada xm5 var senheiserı vatanda denememize rağmen arkadaşıma bakarken ikisindende daha fazla tatmin olmuştuk , ama o dönem 15000 e 10500 gibi bir fiyat farkı vardı , şuan vatanın gece indirimlerinde 13500 e düşüyor Senheiser
👍 Bendede live 770 var

Osmantrk

80+
Her an kavga edecekmiş gibi olan bu konuşmanın bu şekilde bitmesi mutlu etti beni :)

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Bisey sormak istiyorum. Jbl de aramaya girince diğer sesler robotlaşıyor bunun çözümü yok mu ?
Handsfree moduyla alakalı sesi steorodan (veya benzeri teknoloji) arama olurken hoparlörden gelen karşı tarafın sesin yansımasını engellemek için gürültü engelleme benzeri bir sistem açılıyor handsfree modunda buda sesi ciddi anlamda bozuyor , çözümü ise android cihazlarda var ioslarda emin değilim

Mert

80+ Silver
Bu fiyat segmentinde farklı kulaklıklar deneme şansım olmadı ancak kullanıcısı olan arkadaşımın tavsiyesiyle WH1000XM5 aldım, memnunum. Benden sonra bir arkadaşımız daha XM5 ve bir diğer arkadaşımız XM4 aldı, kimseden olumsuz bir dönüş almadım.

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yunus Kocabay
Handsfree moduyla alakalı sesi steorodan (veya benzeri teknoloji) arama olurken hoparlörden gelen karşı tarafın sesin yansımasını engellemek için gürültü engelleme benzeri bir sistem açılıyor handsfree modunda buda sesi ciddi anlamda bozuyor , çözümü ise android cihazlarda var ioslarda emin değilim
Androidde çözümü ne

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,155
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom