Neler Yeni

Kaliteli Termal Macun Önerisi

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,575
İsim
Oğuz Oğuz
Bütçe
400
Dostlar işlemcim 114 derecelere çıkıp kapandı. Macun kurumuş.
13w/mk'ya sahip cooler master cryofuze kullanıyordum ama bitmiş. Benzer kalitede macun öneriniz var mı?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Ahmet Yıldırım
Dostum önerdiğin benzer kalitede bir termal macun değil. 8.5W/mk değeri var.
Dostlar işlemcim 114 derecelere çıkıp kapandı. Macun kurumuş.
13w/mk'ya sahip cooler master cryofuze kullanıyordum ama bitmiş. Benzer kalitede macun öneriniz var mı?
Thermal Grizzly Krynaut çok önerilen bir termal macun 12.5w/mk değerine sahip ama 1 gramının bile fiyatı çok yüksek değerlendirilebilir. Akışkanlığı mx4'ten biraz fazla düşük. Ben daha önce kullanmadım ama.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Arif Dağcı

Thermal Grizzly Krynaut çok önerilen bir termal macun 12.5w/mk değerine sahip ama 1 gramının bile fiyatı çok yüksek değerlendirilebilir. Akışkanlığı mx4'ten biraz fazla düşük. Ben daha önce kullanmadım ama.

ben kullandım kryounout gayet kaliteli bir macun 289 tl ye almıştım 1 ay önce hala işlemcim 90 dereceyi geçmedi laptop kullanıyorum oyunlarda 83 85 arası çalışıyor memnunum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,575
İsim
Oğuz Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ben kullandım kryounout gayet kaliteli bir macun 289 tl ye almıştım 1 ay önce hala işlemcim 90 dereceyi geçmedi laptop kullanıyorum oyunlarda 83 85 arası çalışıyor memnunum
Bunu aldım beyler sağolun yine de.

Top Bottom