Neler Yeni

Kan tahlili sonuçları nasıl?

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
Kan tahlili sonuçları nasıl?

1719935230427.png

1719935234186.png

1719935238623.png

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sigara mı kullanıyorsunuz?
Hayır, alkol de yok. Yaş 16.
enfeksıyon var ya da ağır spor yapıyon
Spor yapmıyorum. O gün Osmaniye'den Adana'ya gidiyorduk ve otobüslere ulaşmak için yürüdük ve dolmuşta yoktu o saatte, bir de hastanede de bayağı yürüdüm çünkü hastane çok büyüktü araya araya bulduk ve kaybolduk. Ama bu sonuç genele varıyorsa koşu falan yapmıyorum.

TamerKs

80+ Silver
Doktor arayacaktı ama aramadı. Sonraki randevu taa 23 Temmuz'da ultrason randevusu. İlk gün kan değerleri tam çekmedi diye bir şey diyemedi pek.
Yakın zamanda tahlil yaptım oradan biliyorum diye söyledim, ufak tefek düşük değerler var çok anormal bir şey gözüme çarpmadı Hematokrit dışında.

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
bağırsak enfeksıyonu cok yüksek ihtimalle

1-2 yıl sürer mi hocam enfeksiyon? Ibs ve Çölyak veya daha kötüsü kolon kanseri olabilir mi? Değerler Çölyak'ı gösteriyor mu? Bir de bu bitmedi yarın ürolojiye de gideceğim bakalım o testleri de atarım ne değişmiş ama maalesef bugün ağrı kesici içtim, sonuçlar gereksiz değişebilir belki. Benim karnımın solunda şişlik var genel olarak, neredeyse tamamen şişlik orada. Dalak şişmesiyle alakalı bilgi var mı?

Bir de bugün gaita testinde kendi gözümle Gaita'da kırmızı yuvarlak bir şey olduğunu gördüm üstünde. Ama gaita kan testi negatif yazıyor, ne düşünüyorsunuz?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,287
İsim
Enes kaya
bahsettiğin belirtiler daha büyük hastalıklara kadar gider ama en basitinden NE# enfeksıyon vs oldugu zaman yüksek cıkıyor. hic hissetmedende insan atlatıyor zaman zaman ama bağırsagında yasadıgın sıkıntılardan doktor ilkte bagırsak enfeksıyonu der senin belirtilerin fazla ve uzun süreli. idrar ve dışkı tahlili ister onun sonuclarına göre ilac yazar ya da endoskopi ister. sakın aksatma doktora git direk

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
bahsettiğin belirtiler daha büyük hastalıklara kadar gider ama en basitinden NE# enfeksıyon vs oldugu zaman yüksek cıkıyor. hic hissetmedende insan atlatıyor zaman zaman ama bağırsagında yasadıgın sıkıntılardan doktor ilkte bagırsak enfeksıyonu der senin belirtilerin fazla ve uzun süreli. idrar ve dışkı tahlili ister onun sonuclarına göre ilac yazar ya da endoskopi ister. sakın aksatma doktora git direk
NE yüksek mi hocam peki?

Top Bottom