Neler Yeni

Kan tahlili sonuçları nasıl?

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
Kan tahlili sonuçları nasıl?

1719935230427.png

1719935234186.png

1719935238623.png

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
umut şahin
İki tane farkli konudan gidiyorum. En yakin tarih 11 Temmuz'da testis ultrasonu. 23 Temmuz'da ise mide ultrasonu var.

ama hemen olmadi 2 yilda oldu. Loseminin belirtileri ben de var da vucudumda morarma yok. İki kere kan verdim onda bile en ufak morarma yok.
ilk ultrasonda dalağına mı bakacaklar

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
umut şahin
İki tane farkli konudan gidiyorum. En yakin tarih 11 Temmuz'da testis ultrasonu. 23 Temmuz'da ise mide ultrasonu var.

ama hemen olmadi 2 yilda oldu. Loseminin belirtileri ben de var da vucudumda morarma yok. İki kere kan verdim onda bile en ufak morarma yok.
ve kan verdim dediğin kan boşaltımı mı acaba yoksa kan tahlili için olan mı

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
umut şahin
Yani bu lösemi olmadığımı göstermez? 1-2 dakika bastırdım pamuğa
ya yok knkm knkm öyle hemen kanserim yok lösemiyim falan geç bunları belirtiler olabilir ama en doğru şeyi doktor söyleyecek en kısa sürede de doktoruna sonuç sırası al git yani

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
ya yok knkm knkm öyle hemen kanserim yok lösemiyim falan geç bunları belirtiler olabilir ama en doğru şeyi doktor söyleyecek en kısa sürede de doktoruna sonuç sırası al git yani
1720107156516.png

Ateş var 38 derece altı hep. Burun kanaması yok. Diş eti kanaması var, ancak yumuşak fırçalama ile yok. Cilt altı kanaması yok. Ciltte çürük yok. Kilo kaybı var. Terleme ise vantilatör olmadan var. Dalak şişmesi emin değilim, ancak karnımın sol tarafında şişlik hissi var. Lenf düğümü ise sanki koltuk altımda ya şişlik var ya da bir hassaslık, dokununca ağrıyor ancak koltuk altının ortası değil, sağ tarafı. Bir de boynum sert gibi. Halsizlik var, baş ağrısı yok, deride kızarık yok, saç dökülmesi yok. Ne diyorsunuz?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
umut şahin
Alıntıyı görüntüle

Ateş var 38 derece altı hep. Burun kanaması yok. Diş eti kanaması var, ancak yumuşak fırçalama ile yok. Cilt altı kanaması yok. Ciltte çürük yok. Kilo kaybı var. Terleme ise vantilatör olmadan var. Dalak şişmesi emin değilim, ancak karnımın sol tarafında şişlik hissi var. Lenf düğümü ise sanki koltuk altımda ya şişlik var ya da bir hassaslık, dokununca ağrıyor ancak koltuk altının ortası değil, sağ tarafı. Bir de boynum sert gibi. Halsizlik var, baş ağrısı yok, deride kızarık yok, saç dökülmesi yok. Ne diyorsunuz?
knkm bunların hepsini doktoruna anlatacaksın o durumuna göre seni yönlendirir

bwNN

80+ Silver
Hocam oradan direkt randevu alamiyoruz adanadaki cocuk hast doktorunun sevk etmesi lazim
Soylersen sevk eder düzgünce anlat
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetten bakmayi birakman ve doktora gitmen lazim bu forumdaki kimse uzman doktor değil sana sadece kendilerince tavsiye verirler yanlış anlama ama bu saçma konuyu artik birak ve doktora gidip anlat neyden korkuyorsan al randevuyu git anlat . İnternetten baktikxa dipsiz bir kuyuya doğru gidersin kendimden biliyorum losemi mi git hematolojiye anlat derdini karin agrisi mi yıllardir dahiliye gidiyorsun anlatiyorsun gastroenteroloji ye sevk etmesi ixin konuşuyorsun gidiyorsun end kolonoskopi olmak falab istiyorum de sevk edebilir belki zaten benim bildiğim cok uzatmadan sevk ediyorlar bende oyle oldu

Noktalama işaretlerini kullanmadim sorry

Ayrica kanser miyim demeyi birak.

Son düzenleme:
Top Bottom