Neler Yeni

Kara Cuma beklenmeli mi?

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Laptop için bütçe hazırladım ve bu zamanlarda laptop almayı düşünüyordum. Sonra aklıma kara cuma indirimleri geldi fakat daha 1 ay var bende beklemeyi seven birisi değilim. Sizce kara cumayı beklemeli miyim? Çoğu yer ürünün fiyatını yükseltip sonra düşürüyor. Dolarda epey bi artıyor. Daha 7 ekimde dolar 8,87 di. Sizce beklemeli miyim. Zaten alacağım laptop güçlü bir laptop değil piyasanın en ucuzlarından. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Arkadaşlar merhaba. Laptop için bütçe hazırladım ve bu zamanlarda laptop almayı düşünüyordum. Sonra aklıma kara cuma indirimleri geldi fakat daha 1 ay var bende beklemeyi seven birisi değilim. Sizce kara cumayı beklemeli miyim? Çoğu yer ürünün fiyatını yükseltip sonra düşürüyor. Dolarda epey bi artıyor. Daha 7 ekimde dolar 8,87 di. Sizce beklemeli miyim. Zaten alacağım laptop güçlü bir laptop değil piyasanın en ucuzlarından. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.
bütçeniz ne kadar ve laptopu atabilir misiniz

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
beklene bilir ama Pandemi Küresel kriz derken stok sorununu da göz önüne alırsak Pek indirim olacağını sanmıyorum.
4 ay Önce 5k satılan makine kara cumada 8999.dan 5999₺ etiketi görürsen şaşırma örnek vermek için söylüyorum.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
kara cuma türkiyede balon beklenmez

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçeniz ne kadar ve laptopu atabilir misiniz
Şuanda bir laptop belirlemedim ama alacağım laptop 3k civarlarında bu da piyasanın en ucuzu zaten daha ucuza hometech fln var. Ama alırsam büyük ihtimalle asus alırım(intel celeron olan modellerinden)

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Yasin Çınar

80+ Bronze
evet ama şuan 9u geçti işlemci ve anakart için bekliyorum kara cumayı bakalım umarım güzel bir indirim gelir
dahada geçecek gibi gözüküyor 10 günde 50 kuruş arttı (ortalama hesaplamadım)

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Şuanda bir laptop belirlemedim ama alacağım laptop 3k civarlarında bu da piyasanın en ucuzu zaten daha ucuza hometech fln var. Ama alırsam büyük ihtimalle asus alırım(intel celeron olan modellerinden)
büyük bir fiyat düşüşü olucağını sanmıyorum şimdi alabilirsiniz zaten üstteki arkadaşların dediği gibi biraz balon buralarda zaten dolar artmaya devam ederse o ürünlerede zam gelicek yapılan zamdan indirim olur muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

dahada geçecek gibi gözüküyor 10 günde 50 kuruş arttı (ortalama hesaplamadım)
ilerde düşüceğini düşünüyorum en azından 9 a sabitlenir eğer düşürmeye uğraşırlarsa

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Beklenmez. Dolar 10 lira olacak bu gidişle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,196
Son üye
Afraz
Top Bottom