Neler Yeni

Çözüldü✓ *KARAR VERİLDİ*MUTLU SON* xDrive Firmasının Kalitesiz Ürün Satması/Almadan Okuyun

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
15li modelini kullanan biri olarak bu markayı düşünen arkadaşlar varsa sadece müşteri hizmetlerinin berbat tavrı yüzünden bile aklınızdan geçirmeyin. Koltuktan bir şikayetim yok ama memnuniyet sıfır. Ara ara yazayım da ne kadar çok kişi görürse o kadar iyi.

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
15li modelini kullanan biri olarak bu markayı düşünen arkadaşlar varsa sadece müşteri hizmetlerinin berbat tavrı yüzünden bile aklınızdan geçirmeyin. Koltuktan bir şikayetim yok ama memnuniyet sıfır. Ara ara yazayım da ne kadar çok kişi görürse o kadar iyi.
Desteğin için teşekkürler sağol hocam ☺️☺️

gven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Güven
Evet hocam bende beklemedeyim bir süre karşı tarafa karar tebliğ edilsin 15 gün geçsin ona göre bir reaksiyon alacağım zaten. Ama kime danışırsam danışayım bu kararın kolay kolay bozulmayacağını, emsal karar niteliğinde olduğunu söylüyorlar. Değerli yorumun için teşekkür ederim 😊
Valla ben Tüketici Mahkemesinde çalışıyorum, olası bir itiraz durumunda Hakem Heyeti dosyası istenir, duruşma günü açılır, tekrar bir bilirkişi incelemesi (mobilya konusunda uzman yada benzeri) talep edilir ve o inceleme sonucunda (yüksek ihtimalle) benzer bir sonuç çıkar diye tahmin ediyorum, kötü senaryoyu kafamızda kuracak olursak ola ki dava kabul edilip karar bozuldu, en fazla dava değeri(koltuk fiyatı) 'nin %12'si oranında vekalet ücreti + yargılama için harcanan giderler size yük olur, tüketici olduğunuz için harç ödemezsiniz.
Ek olarak itiraz süreleri dolduğunda iletişime geçin THH kararı doğrultusunda hareket edilmezse, kararı icraya koyacağınızı belirtin zaten %90 gerekeni yaparlar :)

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Valla ben Tüketici Mahkemesinde çalışıyorum, olası bir itiraz durumunda Hakem Heyeti dosyası istenir, duruşma günü açılır, tekrar bir bilirkişi incelemesi (mobilya konusunda uzman yada benzeri) talep edilir ve o inceleme sonucunda (yüksek ihtimalle) benzer bir sonuç çıkar diye tahmin ediyorum, kötü senaryoyu kafamızda kuracak olursak ola ki dava kabul edilip karar bozuldu, en fazla dava değeri(koltuk fiyatı) 'nin %12'si oranında vekalet ücreti + yargılama için harcanan giderler size yük olur, tüketici olduğunuz için harç ödemezsiniz.
Ek olarak itiraz süreleri dolduğunda iletişime geçin THH kararı doğrultusunda hareket edilmezse, kararı icraya koyacağınızı belirtin zaten %90 gerekeni yaparlar :)
Hocam aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum firma ile iletişime geçmeden doğrudan icra yoluna başvurursam koltuğunun şuan ki değerimi alırım yoksa faturada yazan tutarımı ?

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Hocam aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum firma ile iletişime geçmeden doğrudan icra yoluna başvurursam koltuğunun şuan ki değerimi alırım yoksa faturada yazan tutarımı ?
sana yenisini yollayacaklar ödeme yapmayacaklar ki

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
size koltuğun yenisini niye yollamadılar halen ben bu konuyu 88. defa görüyorum siz illa koltuğun sıfır fiyatını mı almaya çalışıyorsunuz
Hocam koltuğun sıfır fiyatını almaya çalışmıyorum şimdi elimde iki seçenek var koltuğun yenisi ile değişim veya icra yoluna başvurup koltuğumun şuanki ederini kanıtlayıp karşı taraftan o ücreti almak

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Hocam koltuğun sıfır fiyatını almaya çalışmıyorum şimdi elimde iki seçenek var koltuğun yenisi ile değişim veya icra yoluna başvurup koltuğumun şuanki ederini kanıtlayıp karşı taraftan o ücreti almak
vay arkadaş :D ne uğraştınız valla helal olsun bu işin sonu firmayı kapatmaya kadar gider ben size söyleyim konuyu o kadar çok fazla gördüm ki bu işin sonunda xdrive firmayı kapatıyoruz derse şaşırmam

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
vay arkadaş :D ne uğraştınız valla helal olsun bu işin sonu firmayı kapatmaya kadar gider ben size söyleyim konuyu o kadar çok fazla gördüm ki bu işin sonunda xdrive firmayı kapatıyoruz derse şaşırmam
Hakkımı arıyorum hocam para kolay kazanılmıyor + teknik desteğin üstten üstten konuşması beni ayar etti o yüzden işi inada bindirdim.

Konuyu bilerek her gün yükseltiyorum bu markayı alacaklar varsa almadan okusun diye benim başıma geldi başka bir arkadaşın başına gelsin istemem

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Helal olsun emmoğlu iyi etmişsin

Spinklesd

80+