Neler Yeni

Kararsız kaldım ne yapmalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
uzun aradan sonra pc alıcam ama kararsız kaldım ekran kartı stoklarının olmadığını ve bu yüzden Abdullah abinin sistem çıkaramadığını biliyorum sizce kendim sistem toplamalı mıyım ? yoksa Abdullah abinin sistemini mi beklemem daha iyi olur. Ama stok durumlarından dolayı kısa sürede çıkaramayacak gibi sizce ne yapayım ?

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
uzun aradan sonra pc alıcam ama kararsız kaldım ekran kartı stoklarının olmadığını ve bu yüzden Abdullah abinin sistem çıkaramadığını biliyorum sizce kendim sistem toplamalı mıyım ? yoksa Abdullah abinin sistemini mi beklemem daha iyi olur. Ama stok durumlarından dolayı kısa sürede çıkaramayacak gibi sizce ne yapayım ?
kendin toplamak istesen de stok bulamayacaksın bulsanda çok pahalı olucak en iyisi beklemek bence

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
Bütçenizi Söyleyin Lütfen.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,771
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Şubatta stok gelicek diyorlar şubatı beklemeni öneririm

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Stoklar Şubat'ta düzelecek deniyordu. Bu dönemde PC alınmaz, zaten DA yeni sistemi de en erken Şubat'ta gelir.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
APU sistem toplanmaz bence artık. 10100F'li ve ikinci el RX 570'li bir sistem ile daha iyi performans alırsın.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
APU sistem toplanmaz bence artık. 10100F'li ve ikinci el RX 570'li bir sistem ile daha iyi performans alırsın.
10100f Yanına gt 1010 alınıp sonradan ekran kartı yükseltilebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
ikinci el sistem pek toplamak istemiyorum güvenemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1500tlyi monitöre ayırırsanız 6000tlye 1660s alabilirsiniz.
ben de öyle düşünmüştüm ama intel sistem toplamak istemiyorum i3 de heralde tam emin değilim ama ram konusunda 2666 ya kadar destekliyormuş o yüzden amd sistem istiyorum biliyorum intel daha ekonomik ama amd performans bildğim kadarıyla

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
monitör dahil 7000 7500 gibi o civarlarda
Hatta 6100tlye 2060 bile alabilirsiniz.
İsterseniz rami 2x8 yaparsınız
İsterseniz Anakartı b450 yaparsınız
SSD'yi Patriot burst alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
kendin toplamak istesen de stok bulamayacaksın bulsanda çok pahalı olucak en iyisi beklemek bence
yani ben de baktım biraz sistemlere abdullah abiyi beklemek daha iyi gibi ama pek sabrım kalmadı ne zaman çıkaracağı belli değil stoklardan dolayı

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
yani ben de baktım biraz sistemlere abdullah abiyi beklemek daha iyi gibi ama pek sabrım kalmadı ne zaman çıkaracağı belli değil stoklardan dolayı
Hocam İsterseniz 2060 sistem alabilirsiniz. 1600af ile beraber.

Top Bottom