Neler Yeni

Kararsız kaldım yardım gerek

XEfEx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe yavaş
Arkadaşlar yakın bir zamanda konsol alacağım 29500tlye ps5 slim 2 dual sense ea FC 24 ve GTA 5 ve şarj standı var ancak xbox tarafında da series x artı 1 kol gene 30k denk geliyor ek 60hz bir televizyonum var ps5 alırsam oyun satın almayacağım ancak xbox alırsam game pass alabilirim siz ne düşünüyorsunuz

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Shoto Todoroki
Arkadaşlar yakın bir zamanda konsol alacağım 29500tlye ps5 slim 2 dual sense ea FC 24 ve GTA 5 ve şarj standı var ancak xbox tarafında da series x artı 1 kol gene 30k denk geliyor ek 60hz bir televizyonum var ps5 alırsam oyun satın almayacağım ancak xbox alırsam game pass alabilirim siz ne düşünüyorsunuz
Ps tarafında da ps plus var hocam ps alın god of war,tlou,spider man gibi özel ve büyük oyunları oynarsınız zamanla xbox özel oyunları ps ye gelecek zaten büyük ihtimalle.

XEfEx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe yavaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ps tarafında da ps plus var hocam ps alın god of war,tlou,spider man gibi özel ve büyük oyunları oynarsınız zamanla xbox özel oyunları ps ye gelecek zaten büyük ihtimalle.
Arkadaşlar da xbox aldı geçen sene onlarla da oynayacağım ama extra kol 3000tl bide ps5 kolu daha güzel geliyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox daha iyi game pass var
Ondan büyük ihtimal xbox alırım ama ps5 kolu daha güzel ya

Bu arada TV 4k

Hocam dediniz özel oyunları satın almayacağım için ya ps plus yada game pass olucak

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Shoto Todoroki
Arkadaşlar da xbox aldı geçen sene onlarla da oynayacağım ama extra kol 3000tl bide ps5 kolu daha güzel geliyor bana

Ondan büyük ihtimal xbox alırım ama ps5 kolu daha güzel ya

Bu arada TV 4k

Hocam dediniz özel oyunları satın almayacağım için ya ps plus yada game pass olucak
Ben olsam ps plus alırım hocam xboxım var 1 aydır açmıyorum sıktı artık oyun yok yeni oyun oynamaya açık değilseniz çok bir oyun yok Xbox da pc ye geçeceğim sırf o yüzden.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
29500 TL bu paket için fazla. Sahibinden kurumsal konsol satıcılarında PS5 18000 TL. GTA 5 PS Store'de 440 TL. FC 24 ise şu an indirimde ve 580 TL. Dualsense, 3000-3300 TL. Şarj istasyonuna 1000 TL desen. En fazla 23.500 TL ediyor.

XEfEx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe yavaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
29500 TL bu paket için fazla. Sahibinden kurumsal konsol satıcılarında PS5 18000 TL. GTA 5 PS Store'de 440 TL. FC 24 ise şu an indirimde ve 580 TL. Dualsense, 3000-3300 TL. Şarj istasyonuna 1000 TL desen. En fazla 23.500 TL ediyor.
Hocam maalesef çanakkalede ps5 bilkom garantili digital versiyonu en uzcuz 32k dan basliyo

Top Bottom