Neler Yeni

Xbox Series X vs. PlayStation 5

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
@alpolojix hocam pc niz gamepassde bulunan oyunları açacak düzeydeyse boşuna xbox almayın. @Yunus274 ün dili size ağır gelmiş olabilir ama konsol konusunda haklı.
Ben olsaydım bu palyaçoya hoca falan yazmadım arkadaşın ağır psikolojik rahatsızlıkları var bunun gibi Paranoid Şizofreni hastasının fikri benim zerre umrumda değil benim hakkımda nasıl düşünüyorsa düşünsün bir önemi yok sizin gibi aklı başında olan insanlar yeter de artar bana.
Şu yazıyı yazan adamın fikrinin önemine kimin ihtiyacı olur
son.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

forum yönetimi bu kişileri banlasın insanlar tavsiye istiyor sen xbox veya ps almayacak isen konu niye açıp milleti ugraştıyorsun moderatör varsa etiket atın banlasın şu arkadaşı
@asko56 KNK bir de şu yazdığı yazıyı oku kesinlikle bu arkadaş Paranoid Şizofreni hastası aklı başında biri bu mesajı yazmaz.

Yazdığı yazı
son.png

Son düzenleme:

asko56

80+ Bronze
Ben olsaydım bu palyaçoya hoca falan yazmadım arkadaşın ağır psikolojik rahatsızlıkları var bunun gibi Paranoid Şizofreni hastasının fikrini benim gibi biri cidden ciddiye alıyor mu bunun gibi insanların benim hakkımda ne düşündüğünün bir önemi yok sizin gibi aklı başında olan insanlar yeter de artar bana.
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

@asko56 KNK bir de şu yazdığı yazıyı oku kesinlikle bu arkadaş Paranoid Şizofreni hastası aklı başında biri bu mesajı yazmaz.

Yazdığı yazı
Alıntıyı görüntüle

Yunus şu arkadaşın yazısını atıp durma adamın ne oldugu belli bu saatden sonra direk ban yemesi lazım moderatör varsa söyleyin banlasın çünkü insanlar ı kötü söze teşvik ediyor aklı sıra.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
gamepass evet farklı bi mevzu ama çoğu oyun ortalama veya bi tık üstü oyunlar yani AAA diyebileceğimiz pek bi seçenek bulunmuyor. Bence özellikle oyunların kalitesi ve Playstation özel oyunlarının da Türkçe olmasından dolayı ps5 daha mantıklı ben şahsen ps5 tercih ederdim.

CupOk

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Ben olsaydım bu palyaçoya hoca falan yazmadım arkadaşın ağır psikolojik rahatsızlıkları var
Benim arkadaşla bir derdim yok şuanlık. Yardım etmeye çalışıyorum para kolay kazanılmıyor

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
@alpolojix hocam pc niz gamepassde bulunan oyunları açacak düzeydeyse boşuna xbox almayın. @Yunus274 ün dili size ağır gelmiş olabilir ama konsol konusunda haklı.
Hocam konsol almayı düşünürken sorduğum bir tanıdığım da bu şekilde cevap vermişti ve gayet mantıklı gelmişti. Ben PS5 almaya yeterince ikna oldum ama konuda da bahsettiğim gibi şu anki ekonomik durumum PS5 almaya elverişli olmadığı ya da olsa bile PS5'i şimdilik aktif bir şekilde kullanamayacağımı bildiğimden ilerleyen zamanlarda tekrar düşüneceğim.
Konsol almak her zaman aklımın bir ucunda olacak bu süreçte de Song of nunu, forza, spider man remastered gibi oyunları oynamak için Steam Link kullanacağım ki elimde bulunan donanımı değerlendirmek en mantıklısı.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Aga işim başımdan aşkın ama şu konuları okumadan duramıyorum SDAIJHDSAOIJDSAOIJSAADS çok iyi makara dönüyor
Ayrıca Xbox 360 döneminin sağlam konsoluydu ve o neslin kazananıydı çünkü ps3 psn ve internete bağlı olma zorunluluğu yüzünden çok tepki çekmişti sonrasında ps4 xbox one neslinde sonynin ps3 zamanında yaptığı hatayı mc yaptı zaten series ve ps5 neslindede yokuş aşağı gitmeye devam ediyor saçma politikası yüzünden
3 yaşından beri pc kullanırım ancak konsol ilede daha önce haşır neşir olmuşluğum var xbox series x alınmaz oyun kütüphanesi ps ye kıyasla çok kıt
(pc game passte kullandım oturup sadece mc ve forza oynadım uzun süreli olarak ama steamdan gow2018 aldım 55 saat uncharted 20 saat
Days gone kenarda bekliyor spiderman serisini oynadım keza )

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Aga işim başımdan aşkın ama şu konuları okumadan duramıyorum SDAIJHDSAOIJDSAOIJSAADS çok iyi makara dönüyor
Ayrıca Xbox 360 döneminin sağlam konsoluydu ve o neslin kazananıydı çünkü ps3 psn ve internete bağlı olma zorunluluğu yüzünden çok tepki çekmişti sonrasında ps4 xbox one neslinde sonynin ps3 zamanında yaptığı hatayı mc yaptı zaten series ve ps5 neslindede yokuş aşağı gitmeye devam ediyor saçma politikası yüzünden
3 yaşından beri pc kullanırım ancak konsol ilede daha önce haşır neşir olmuşluğum var xbox series x alınmaz oyun kütüphanesi ps ye kıyasla çok kıt
(pc game passte kullandım oturup sadece mc ve forza oynadım uzun süreli olarak ama steamdan gow2018 aldım 55 saat uncharted 20 saat
abi bu ya işte. şöyle bir mesaj zor olmamalı gözünü seveyim. 121 kelimenin 121'i de dolu. ellerine sağlık brom.

asko56

80+ Bronze
Xbox zaten sony ile yarışmıyor direk tek servis olmaya çalısıyor gamepass pazarlıyor eger sony rekabette xbox ı ezmeseydi xbox bugün bu yola girmeyecekti her şeyin bir sonucu var gamepass türkiyede oyun oynamak isteyen gençler için bulunmaz nimet kim ne derse desin bügün oyunların 1000-2000 TL lerde gezdigi yerde pass ile 159-210 TL ye çok fazla oyuna erişebiliyorsun.

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
PS5 Pro çıkmasını bekle bence. Bildiğim kadarıyla çok uzak tarihte çıkmıcak.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Halit Efe Kaplan
Lan palyaço hem konuma gelip tavsiye istedin insan gibi cevap verdim saçma sapan yazı yazdın bir şey demedim sonra gittin Xbox Series X vs. PlayStation 5 diye başlık yazıp konsol önerisi istedin yine orada da insan gibi cevabını verdim yine saçma sapan yorum yazdın yine bir şey demedim sonra hem konu başlığını VS yapıyorsun hem de konuda tartışma çıkıyor diye ağlayıp bomboş mesajlar yazdın sorunların mı var psikolojik sıkıntılar ve sanrılar mı çekiyorsun insanlardan tavsiye istiyorsun millet sana PS5 diyor kendi kafanda kurup kurup yazıyorsun sonra arkadaşlar yakın çevrem de PS5 dedi ama ben Mi TV Box 2. Gen alacağım diyorsun lan demezler mi o zaman konun başlığı niye Xbox Series X vs. PlayStation 5 bir de gelmiş o kapasiten ile yargı mı dağıtıyorsun sen bana bu mesajı yazarken utanmadın sende benim haklılığımı sorgulayacak kapasite mi var lan kamil olsa zaten benim yazdığım her şeyin doğru olduğunu Google yazıp teyidini alırdın ama sende o kapasite nerde zaten böyle saçma sapan bir yoruma normalde cevap bile yazmam ama sen kaşındın ben elimden geldiğince sabırlı davrandım madem sen rezil olmak istedin biz de ederiz lan daha sen ne yazdığın hatırlamıyorsun gel sana neler yazmışsın bir hatırlatayım da rezil ol.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Benim bu yazdıklarımdan sonra gidip Xbox Series X vs. PlayStation 5 diye konu açıyor konsol önerisi istiyorsun konuya gelen herkes PS5 al diyor sonra bu palyaço ne yazıyor gelin bakalım

@asko56 çok güzel cevaplar yazdığı halde adam PS Plus üyelik sistemine kadar gösterdiği halde cevap bile yazmamışsın tek üzüldüğüm senin gibi palyaçoyu ciddiye alıp cevap yazmamız oldu.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Sonra beni @SECTOSS etiketliyor ve yardım etmemi istiyor bu arada tabi ben zaten yazdım ama gelip yine insan gibi tekrardan yazıyorum bu palyaçoya zaten bunun istediği yardım öneri falan değil ki açtığı konuda kendini tatmin etmek sadece. Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ben bu yazıyı yazdıktan sonra şu palyaçonun yazdığı cevaba bakın cidden bu arkadaşın çok kötü psikolojik problemleri var bir uzmandan destek alır umarım kendisine nasıl cevap vermemi bekliyor acaba çiçek böcek emojileri koyup ilanı aşk mektubu istiyor herhalde yazık o kadar insanla tartıştım böyle sorunlu biri görmedim ben ailesine sabır diliyorum.
Alıntıyı görüntüle

Gelelim işin kırılma noktasına bu palyaço ciddi ciddi ne Xbox ne PS bomboş yazı yazdırmakmış bize konuyu kendini tatmin etmek için açtığını söyleseydin ya lan en azından senin gibi birine cevap yazıp kendimizi yoğurmazdık işin komiği bir de utanmadan itiraf ediyor çevremdeki insanlar da PS5 dedi zaten ehe ehe diye amacın sadece kendini tatmin etmek bomboş yazı yazmaktan ibaret kamil bir de gelip bize ayar öğüt veriyor bir de kendini vasıflı falan zannediyor paşa neler neler yaptım diyor sen kimsin kamil daha konu başlığını doğru yazmayı bilmiyor işin en komiği zaten PS5 VS XBOX yazıp sonra da arkadaşlar ben kararımı verdim Mi TV Box 2. Gen alacağım demiş ya la madem kararını vermişsin önceden utanmıyor musun o kadar insana yazı yazdırmaya palyaço seni. Alıntıyı görüntüle

Bunun gibi adamların asıl hak ettiği cevap bu

@mehmet_10 @Necromancerr @asko56 @Judgment Cut @CupOk @PurpleWebb @SECTOSS @The Semih @Skynel şu palyaçonun yazdıklarını okuyun da biraz gününüz şenlensin ben o kadar kişi ile tartışıp yok ettim bunun gibi bir palyaçoyu daha ilk defa görüyorum türünün tek örneği kendisini akşam öğünü olarak yedim size de okurken keyifler diliyorum.

Son olarak arkadaş Paranoid Şizofreni hastasıymış fazla ciddiye almayın şu yazdığı yazıyı okurken kendisi adına üzüldüm ailesine sabır diliyorum.
Alıntıyı görüntüle
hocam tanıdıgımı kaybettım ve dun zorbalık gordum bu yuzden kafamın ıcıne edıldı konuya zamanında gelemedım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,755
Son üye
gnine