Neler Yeni

Kardeşim sigara içiyor nasıl bıraktırabilirz ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Lavaboya giriyor ve artık babamdan mı çalıyor arkadaşları mı veriyorsa nalet şeyi artık yakıyor ve ben ondan sonra içeri girdim leş gibi is kokuyor eli dün korkuyordu anneme ilk defa denemek için içtim demiş yalan muhtemelen yazdan beri içiyor biz her dediğimizde kağıt yaktım falan diyordu yanıma yaklaştığında belli oluyor zaten annem çok üzüldü 50 yaşında kadının tansiyonu vs düştü çocuğun hâlâ umrunda değil gülüyor.

Babamın haberi yok
Kardeşim 12 yaşında 7.sinifa gidiyor dersleri falan berbat Instagram denen o gereksiz mecrayı kullanıyor oyun bağımlısı olsa daha iyi sevinirim yemin ederim öyle bişey olsa.

derslerim var yapamıyorum işte moralim bozuk çok fazla etkilendim mutsuzum şuanda yeni hobi vs kazandırmak işe yarar mı çukurdayım çocuğun umrunda değil mutlu mesut yaşıyor etkisi bizde.

Son düzenleme:

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
dostum git babana söyle 12 yaş çok erken hayatını mahvediyor şimdiden çocuk

YKS.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Kardeşinde istikrar varsa karabaş bitkisi var doğal ve zararsız kullanarak bırakan çok müşterim oldu Nikotin ihtiyacını gideriyor sigarayı hatırlatmıyor. inşallah bırakır

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Lavaboya giriyor ve artık babamdan mı çalışıyor arkadaşları mı veriyorsa nalet şeyi artık yakıyor ve ben ondan sonra içeri girdim leş gibi is kokuyor eli dün korkuyordu anneme ilk defa denemek için içtim demiş yalan muhtemelen yazdan beri içiyor biz her dediğimizde kağıt yaktım falan diyordu yanıma yaklaştığında belli oluyor zaten annem çok üzüldü 50 yaşında kadının tansiyonu vs düştü çocuğun hâlâ umrunda değil gülüyor.

Babamın haberi yok
Kardeşim 12 yaşında 7.sinifa gidiyor dersleri falan berbat Instagram denen o gereksiz mecrayı kullanıyor oyun bağımlısı olsa daha iyi sevinirim yemin ederim öyle bişey olsa.

derslerim var yapamıyorum işte moralim bozuk çok fazla etkilendim mutsuzum şuanda yeni hobi vs kazandırmak işe yarar mı çukurdayım çocuğun umrunda değil mutlu mesut yaşıyor etkisi bizde.
Nasıl bir aile yapınız var ya da kardeşin ne kadar dinler bilmiyorum ama karşına çekip güzelce anlatman en iyisi. Onunla gerçekten ciddi olarak konuştuğunu hissettir, eğer sen veya ailenden biri bağ kuramazsa çocuk psikoloğuna vb. götürmelisiniz bence. 12 yaş çok çok erken böyle bir zıkkıma başlamak için.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
kardeşinde özentilik yaparak, kendini havalı zannederek sigaraya başlamış. aklıma yapabileceğin bir şey gelmiyor babana söylemekten başka
Instagram ı kesmem lazım sanırım ilk başta bağımlı ergen bı çocuk kekoluğa hevesli zaten kar maskesi falan takıcam diyordu geçen vurucam çok fazla üzülüyorum yaptıktan sonra bişey off...

Fireable

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Alper Parlak
12 yaşında sigara ne ya? Ciğerleri çürür. Bence babana söyle ne yapıyosa yapsın. Ben sigara içerken yakalansam evde 3. dünya savaşı çıkar .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Instagram ı kesmem lazım sanırım ilk başta bağımlı ergen bı çocuk kekoluğa hevesli zaten kar maskesi falan takıcam diyordu geçen vurucam çok fazla üzülüyorum yaptıktan sonra bişey off...
Kekolara özeniyosa daha sıkıntı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
962,178
Üyeler
151,863
Son üye