Neler Yeni

Kardeşime ders çalışmak için tablet öneri

Yseyrek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Yasin Seyrekoğlu

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
64gb hafıza hiçbir şeye yetmiyor. Kalemi de var 3k. Ben olsam 8 ultra alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Paşadöner
Bu iyi midir? Kalemde alcak ayriyeten bu fiyat bandında F/P başka bir ürün varmıdır
Hocam apple Zengin işi bu fiyata laptop alırsınız hem ilerde oyun oynar hem rahatça istediği dersini yapar tabi bu fiyati15 k tamamlamak lazim illa tablet diyorsanız android alın gb flan daha yüksek olur bu fiyata en azindan

Yseyrek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Yasin Seyrekoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam apple Zengin işi bu fiyata laptop alırsınız hem ilerde oyun oynar hem rahatça istediği dersini yapar tabi bu fiyati15 k tamamlamak lazim illa tablet diyorsanız android alın gb flan daha yüksek olur bu fiyata en azindan
Hocam fen lisesi öğrencisi oyun oynamaz günde 8 saat ders çalışıyor laptop zaten var ama yurtta kaliyor tablet rahat olur olmuşken Apple olsun istiyorum android taraftarı değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

64gb hafıza hiçbir şeye yetmiyor. Kalemi de var 3k. Ben olsam 8 ultra alırdım.
Haklısın kardeşim ama 64 le 256 GB arası uçurum var fiyatta

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Hocam fen lisesi öğrencisi oyun oynamaz günde 8 saat ders çalışıyor laptop zaten var ama yurtta kaliyor tablet rahat olur olmuşken Apple olsun istiyorum android taraftarı değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın kardeşim ama 64 le 256 GB arası uçurum var fiyatta
Devam etsin kanka kitaptan. Zaten kitapla ders çalışmak tabletten daha verimli. Kitaplara sayfalar yazdığın notlar kaydediliyor ama tablette bir patern yok sonsuz bir sayfaya not alıyomuşsun gibi oluyor. Bizim insanımız özenti yurt dışında insanlar sudan ucuz tablet alıyor. İşlerini kolaylaştırıyorlar. tabletten en çok verim alacağın yer tıp fakültesi. Onda da anatomi olmayan bloklarla hiçbir işe yaramıyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,458
İsim
Olcay akbulut
Bu iyi midir? Kalemde alcak ayriyeten bu fiyat bandında F/P başka bir ürün varmıdır
güzel cihaz hocam bütçe el veriyorsa net alınır ama 64 gb yetersiz gelebilir ipad air 4 128 de alabilirsiniz

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
C.S.
Samsung s7 fe alınabilir. Ekranı geniş ve kalem kutudan çıkıyor. Ancak tablet demek,ipad demektir. Androidde uygulamalar telefona özel olduğu için,tablette çakışabiliyorlar.

MythPhantom

80+ Bronze
hocam ipad air 5 kullandım gayet güzel işlemcisi ekranı herşeyi bence ipad air 5 al derim 64gb yeterli film ders herşeyi yaparsın.
hem işlemcisi m1 chip çok hızlı tablet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,140
Üyeler
157,905
Son üye
menWe
Top Bottom