Neler Yeni

Kardeşimin Espor Takımına Girmesini İstiyorum.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
TROL KONU DEĞİLDİR LÜTFEN BOŞ YAPACAKLAR YAZMASIN :)
Merhaba dostlar, kardeşim 13 yaşında ve valorantta yeni gelen yeşilli rankta ve bu ranka tek başına çıktı (takımı yok anlamında). Bronz elodaki beni altın 2'ye kadar çıkarttı. Piyasadaki bildiğim takımlara yazdım ama pek takan olmadı tahmin edebileceğiniz üzere. Bu konuyu açma amacım ise hem bildiğiniz başka takımların isimlerini ve kardeşimi nasıl değerlendirebileceğim hakkında öneri almak.
Yeşilli ranka çıkarken ki maçları;
1.png
2.png

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Merhaba dostlar, kardeşim 13 yaşında ve valorantta yeni gelen yeşilli rankta ve bu ranka tek başına çıktı (takımı yok anlamında). Bronz elodaki beni altın 2'ye kadar çıkarttı. Piyasadaki bildiğim takımlara yazdım ama pek takan olmadı tahmin edebileceğiniz üzere. Bu konuyu açma amacım ise hem bildiğiniz başka takımların isimlerini ve kardeşimi nasıl değerlendirebileceğim hakkında öneri almak.
Klip vs. çekin takımlar o şekilde çoğu kişiyi buluyor genelde sadece sözle olmaz

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
Kardeşin için başarılar.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle şeyler için videoları çekip güzel vuruşları filan paylaşmalı, oynanışı belli olmalı. Yoksa ben de herkesi çıkarıyorum. Sözde rankı benden yüksek adamı İmmoya çıkarıyorum.
Kayıt alıyordu onları editleyip ytye atabilirim, oyunu resmen yaşıyor, çoğu lineupları biliyor ve çoğu maçta uygulamaya çalışıyor, aklıma gelmemişti teşekkürler.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Twitter lazım kesinlikle. Koçlarla vs. görüşebilirsin.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk

Whisky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mert
Discord
Whisky#1111
Twitch üzerinden yayın yapabilir bazı arkadaşlar twitter üzerinden takımları takip etmeni söylemişler benimde tavsiyem o yönde.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Twitch üzerinden yayın yapabilir bazı arkadaşlar twitter üzerinden takımları takip etmeni söylemişler benimde tavsiyem o yönde.
Ben zaten yayın yapıyordum, onuda başlattım bir ara sonra ben bir şey olur diye yaptırmadım ama tekrardan başlatmayı düşünüyordum. Takımları takibe alıyorum, aldıkça yeni takımlar veya kişiler çıkıyor onlara mesaj atıyorum, umarım görürler.

Tre-x

80+ Silver
Güzel bir nick bulun o nickle yt kanalı tik tok hesabı açın ve orda kayıt alın kayıtlarınizi paylaşın etkileşim aldıkça dikkat çekersiniz ve fark edilirsiniz

Whisky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mert
Discord
Whisky#1111
Ben zaten yayın yapıyordum, onuda başlattım bir ara sonra ben bir şey olur diye yaptırmadım ama tekrardan başlatmayı düşünüyordum. Takımları takibe alıyorum, aldıkça yeni takımlar veya kişiler çıkıyor onlara mesaj atıyorum, umarım görürler.
Kardeşinin yaşı küçük önünde daha çok uzun bir yol var umarım güzel bir takıma girmeyi başarır şimdiden bol şans <3

Maykıl

80+ Silver
Takım taşıdığını gormedim takım oyunu yapabiliyorsa birde bi siralamada gozukurse alınabilir bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

@S3na

Top Bottom