Neler Yeni

Kardeşle baş etmek için yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
annenin telefonuna ebeveyn denetimi uygulaması kurup cihaz içindeki gmail ile eşleştirip her şeye kısıtlama getir. kendin içinde ayrı ekran açma ayarı vardır illaki öyle bir şey bakabilirsn. mesela xiaomide ayrı ekran açtığında ekrana hangi şifreyi girersen o ekrana giriyor. biraz kurcala bulursun
ailem sıpaya kızmıyor, denetim uygulaması kursam ne olacak saldım çayıra politikası uyguluyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk evresi bu senin daha çekeceğin var hacı. İkinci evresi kore sevdalısı olmaya başlar, peşinden öteki şeyler, derken bir bakmışsın ergenusa dönüşmüş. Sen onu istediğin kadar kısıtla döv et etki etmez, ortamı böyle olduğu sürece değişmez, max karşına alıp konuşursun fazlası çıkmaz.
ikinci evre gerçekleşti eve çin çubuğu filan aldı noodle filan yiyor şuşiciye gidelim diye ağlıyor

dostum aslında haklısın ama işin böyle olması bunu düzeltmek için çaba göstermezsek daha kötüye gideceği gerçeğini değiştirmez. Bakın burada irade sahibi olun bence, tik toku vs. yasakladığınızda mesela kriz çıkaracak belki de aileniz sizden yana olmayacak oraları vs. bilmiyorum ama işte istediği şeyi desin yasaklayın. hatta durumu aileniz biliyorken bir şey dememesi garip geldi bilmiyorsa söyleyin zaten. bir arkadaşın dediği gibi başka bir cihazdan ebeveyn denetimi yükleyin.
ailem kardeşime sen tiktok izleyebilirsin senonların iyi ya da kötü olduğunu ayırt edebilecek kadar büyüdün diyor asahhaahaksjhdsdhg

Gerçekten çok tehlikeli ( telefonu sadece arama ve arada foruma girmek için kullanıyorum)

İçinde fuhuş tan teroristine kadar olan bir uygulamanın hala yasaklanmamis olması çok saçma
olm donanım arşivinde niye fuhuş sitesi reklamı çıkıyor? bende 8K tv filan çıkıyor

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,409
İsim
uwu
ailem sıpaya kızmıyor, denetim uygulaması kursam ne olacak saldım çayıra politikası uyguluyorlar

ikinci evre gerçekleşti eve çin çubuğu filan aldı noodle filan yiyor şuşiciye gidelim diye ağlıyor

ailem kardeşime sen tiktok izleyebilirsin senonların iyi ya da kötü olduğunu ayırt edebilecek kadar büyüdün diyor asahhaahaksjhdsdhg

olm donanım arşivinde niye fuhuş sitesi reklamı çıkıyor? bende 8K tv filan çıkıyor
ne bilim bi arada bayanlar çıkıyordu
1711792384680.png

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,409
İsim
uwu

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Harun Duman
telefona ebeveyn kilidi ekleyebilirsiniz hocam, ayrıca dövmekte bir çözüm olabilir, belki en son ama bir çözüm bence bu kadar arsızlık fazla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
mayolu değilmiş üstteki foto pcde bu tarayıcıyıda sadece forum / youtube ve prime video için kullanıyorum
tamam ya onlar bendede çıkıyor normal bir kıyafete yada aynı sitedeki farklı şeylere bakınca çıkabiliyor

telefona ebeveyn kilidi ekleyebilirsiniz hocam, ayrıca dövmekte bir çözüm olabilir, belki en son ama bir çözüm bence bu kadar arsızlık fazla.
ebeveynler kardeşimi destekliyor sen olgun bir kızsın bakabilirsin yapabilirsin diyor. ayrıca kilit önerebilir ve nasıl kurabileceğimi de açıklarsan sevinirim

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
İsmi ismi.

Üzücü ya, adam arkadaşlarının adını zenci şişko falan koymuş olgunsun diyorlar. İşte çocuk yapmayı marifet sanıp ilgilenmemek böyle bir şey.

tetitopcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Teoman TOPCU
Family link önerimdir bir araştır istersen

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,748
İsim
ege erdem demirelli
Ben boyle durumlarda doverek egitiyorum :D

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
muhammed samet

Kardeşinden telefonu zorla al baban ve annen büyük ihtimal ilgisiz bir eyer durmasa döv ama baya döv böyle sana bir daha karşı gelemesin annen baban bir şey derse sen direk şal çocuğu de o zaman siz ilginlenin de birak ne olursa olsun

Top Bottom