Neler Yeni

Kargo Sürecindeki Bu Aşama Nedir ya ? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
Arkadaşlar nihayet kargom benimde artık yola çıktı bugün saat 11:00 sularında gaming gen vermiş kargoya yarın cumartesi olması sebebiyle kargo takip sisteminden baktığımda Pazartesi teslim edileceği yazıyor
O yüzden yarın yurtiçi kargo sanırım 13:00'a kadar calıstıgından kendim ürün ulaşmışsa bizzat teslim alıcam fakat şu aşama nedir ya :D

kargo.png

Bak şimdi burda 5 adım var
1. adım GAMİNG GEN'den Kargoya ürünün verilmesi
2. Adım Şubeye doğru yola çıkması
3. Adım Şubeye ulaşması
4. Adım Alıcıya doğru Yola çıkması
5. Adım Teslim

Hepsini anladımda şu taşıma durumunda olan şey ne mesai bitmiş gitmiş Adam napıyo yüklü araçla evinin önüne çekip yarın kalkıp mesaiye devam mı ediyor :D

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Arkadaşlar nihayet kargom benimde artık yola çıktı bugün saat 11:00 sularında gaming gen vermiş kargoya yarın cumartesi olması sebebiyle kargo takip sisteminden baktığımda Pazartesi teslim edileceği yazıyor
O yüzden yarın yurtiçi kargo sanırım 13:00'a kadar calıstıgından kendim ürün ulaşmışsa bizzat teslim alıcam fakat şu aşama nedir ya :D

Alıntıyı görüntüle

Bak şimdi burda 5 adım var
1. adım GAMİNG GEN'den Kargoya ürünün verilmesi
2. Adım Şubeye doğru yola çıkması
3. Adım Şubeye ulaşması
4. Adım Alıcıya doğru Yola çıkması
5. Adım Teslim

Hepsini anladımda şu taşıma durumunda olan şey ne mesai bitmiş gitmiş Adam napıyo yüklü araçla evinin önüne çekip yarın kalkıp mesaiye devam mı ediyor :D
Hayır mesaisi bitince şubeye gidip ordan evine gidiyorlar,şubeye gelmediyse öyle gözükür zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır mesaisi bitince şubeye gidip ordan evine gidiyorlar,şubeye gelmediyse öyle gözükür zaten.
e o zaman onuda bi zahmet güncellesinler şubede diye gözüksün araçta gözüküyor :D saçma sapan sistem ya :D

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Şuan kargon gaming gen den alınmış.il veya ilçendeki dağıtım şubesine gidiyor.bu 2.aşama.dağıtım şubesine ulaşınca diğer adıma geçecek.bu 3. Aşama.kargon dağıtım şubesinden alınıp dağıtıma geçince 4 üncü aşamaya geçecek.teslim edilince 5. Aşama zaten

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
e o zaman onuda bi zahmet güncellesinler şubede diye gözüksün araçta gözüküyor :D saçma sapan sistem ya :D
Kargon araç içinde bekliyor ya ondan olabilir mi acaba ? Adamlar mesaisi bitince ürünleri tekrar geri mi şubeye yüklesinler ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,700
Üyeler
149,964
Son üye
Spawrain
Top Bottom