Neler Yeni

Yardım Kasa Alıcam Yardım Lazım..!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Kasa Konusunda Teknik Bir Sıkıntımız Oldu Ve Acil Olaraktan Kasa Almamız Lazım Zalman Z10 Plus ARGB Gibi Bir Kasa Lazım Bütçemiz Max 3-/-5K Lakin Kasada Üst Ve Ön Tarafta 3 Fanlı Ranyatör Sığabilecek Kadar Bir Alan Olması Ve Olabildiğince Hava Sıkıntısı Olmayan Bir Kasa Olması Lazım (Kasa Sürekli Full Performans Çalışıyor Ve Isınmasını Hava Akışı Sıkıntısından Dolayı Isınmasını İstemeyiz Açıkçası) Toz Filtresi Olursa Seviniriz..
Geri Kalan Pc Parçaları Zaten Mevcut Elimizde..
Böyle Biraz Barzo Barzo Sipariş Verir Gibi Oldu Ama En Açıklayıcı Böyle Yazabilirdim Bence Dİye Düşündüm Yardımlarınız İçin Teşekkürler Şimdiden Kasa Tercihlerinizi Bekliyorum.

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cem
Vatandan 2 hafta önce zalman z10 plus kasa almıştım. 4k felandı sanırım. Msi mpg gungnir 300p airflow alacaktım fakat o kalmayınca oradaki görevli bana zalmanı tavsiye etmişti.

Son düzenleme:

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Nzxt h7 flow siyahı 5.4k, beyazı 4.7k
2-3 hafta önce aldım fiyatlar böyleydi. Şimdi ne bilmiyorum.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,626
İsim
Bilal Tepe
Vatandan 2 hafta önce zalman z10 plus kasa almıştım. 4k felandı sanırım. Msi mpg gungnir 300o airflow alacaktım fakat o kalmayınca oradaki görevli bana zalmanı tavsiye etmişti.

Model güzel ama kaça aldığınızda göre deisir

Yeko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Kasa Konusunda Teknik Bir Sıkıntımız Oldu Ve Acil Olaraktan Kasa Almamız Lazım Zalman Z10 Plus ARGB Gibi Bir Kasa Lazım Bütçemiz Max 3-/-5K Lakin Kasada Üst Ve Ön Tarafta 3 Fanlı Ranyatör Sığabilecek Kadar Bir Alan Olması Ve Olabildiğince Hava Sıkıntısı Olmayan Bir Kasa Olması Lazım (Kasa Sürekli Full Performans Çalışıyor Ve Isınmasını Hava Akışı Sıkıntısından Dolayı Isınmasını İstemeyiz Açıkçası) Toz Filtresi Olursa Seviniriz..
Geri Kalan Pc Parçaları Zaten Mevcut Elimizde..
Böyle Biraz Barzo Barzo Sipariş Verir Gibi Oldu Ama En Açıklayıcı Böyle Yazabilirdim Bence Dİye Düşündüm Yardımlarınız İçin Teşekkürler Şimdiden Kasa Tercihlerinizi Bekliyorum.
Zoko melody alabilirsin çok kalileti baya iyi kasa ben aldım beklentimden de yüksek çıktı önü cam olan değil mesh olanı al 1-1.5 k arası fiyat

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatandan 2 hafta önce zalman z10 plus kasa almıştım. 4k felandı sanırım. Msi mpg gungnir 300o airflow alacaktım fakat o kalmayınca oradaki görevli bana zalmanı tavsiye etmişti.

Hocam Yanlış Anlama Ama MSI Kasa Önermişsiniz Onun Önü Kapalı Ama 7-/-24 Çalışan Ve Full Performans Çalışan Bir Kasada Sıkıntı Çıkarmaz Mı Isı Konusunda Soğutma Konusunda Sonuç Olarak Kolay Bir Biçimde Hava Akışı Sağlanamıyor Da..?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa VURAL
Hocam Yanlış Anlama Ama MSI Kasa Önermişsiniz Onun Önü Kapalı Ama 7-/-24 Çalışan Ve Full Performans Çalışan Bir Kasada Sıkıntı Çıkarmaz Mı Isı Konusunda Soğutma Konusunda Sonuç Olarak Kolay Bir Biçimde Hava Akışı Sağlanamıyor Da..?!
Yapıştır bir tane bundan kardeşim aynısından bugün bende 1 tane sipariş verdim :)

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cem
Msi önü mesh neresi kapalı ? Ben sana msi önermedim ben onu alacaktım dedim zaten. Zalman z10 plus alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Msi önü mesh neresi kapalı ? Ben sana msi önermedim ben onu alacaktım dedim zaten. Zalman z10 plus alabilirsin.
Hocam Ne Celallendin Hemen Sordum Sadece Önü plastik Gibi Geldi Bana Aam Fraktal Şeklinde Aşırı İnce Izgarada olabilir Diye Sordum Sadece Ve Bence O Da Alınır Ama Önemli olan 420mm Radyatör Destekler Mi..?!

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cem
Hocam Ne Celallendin Hemen Sordum Sadece Önü plastik Gibi Geldi Bana Aam Fraktal Şeklinde Aşırı İnce Izgarada olabilir Diye Sordum Sadece Ve Bence O Da Alınır Ama Önemli olan 420mm Radyatör Destekler Mi..?!
Yok kardeşim celallenmedim. Yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Sen zalman z10 plus gibi bir kasa sorunca bende onu kullanıyorum alabilirsin demek istedim aslında. 420mm destekler mi bilemiyorum tabi. Belki ön kısım destekleyebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Yapıştır bir tane bundan kardeşim aynısından bugün bende 1 tane sipariş verdim :)
Hocam Ben Olsam Böyle Bir Kassayı Kapatmazdım Isıdan Dolayı Lakin Kasayı Sadece Ben Kullanmıyorum Bir Tür Sunucu Diyebilirim Bu Kasa İçin Arkadaş Ortamında Bilmem Kaç kişi Dönüyoz Aynı Kasayı (Bazen Aynı Anda 8-/-10 Kişi Kullanıyor Diyebilrim) Bizim Bu Kasa İle İlgili Bir Problemimiz Var Kasa Bir Tür Tehdit Altında Diyeyim Ondan Dolayı Kapamamız Gerekiyor Ortada Açık Durmaması Gerekiyor Ondan Kapatıyoruz Yoksa Test Sitemi Gibi Bir Tür kasa Var Ya Pc Hocası Ofisinde Duran Bir Kasa Ondan 2 Tanesini Birleştirince Bizim Sisteme Yetiyordu Zaten Garajda Duruyordu Alelade Bir Biçimde Ama Artık kapayacaz Bir kafesin İçine Mecbur Yoksa Sıkıntı ve Kapalı Bir Sistem Yapmak Bile Aklımızın Ucunda Değildi Hocam..

Top Bottom