Neler Yeni

KASA CALISIYOR FAKAT GORUNTU YOK YARDIM EDINN!!

BySkull

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yağız Efe Kar
merhaba yeni sistem aldim ve bu ilk sistemim video izleyerek ekran kartini taktim, ekran karti olsun islemci olsun fanlari calisiyor gayet tıkırında monitörüm olmadigi icin televizyina hdmi kablosu yardimiyla bagladim fakat goruntu almiyorum sinyal yok diyor (hdmi kablosunu ekran kartinin kismina taktim anakarta degil.) Sorun ne bilmiyorum yardim edin kurcalayarak bozmak istemedim.!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba yeni sistem aldim ve bu ilk sistemim video izleyerek ekran kartini taktim, ekran karti olsun islemci olsun fanlari calisiyor gayet tıkırında monitörüm olmadigi icin televizyina hdmi kablosu yardimiyla bagladim fakat goruntu almiyorum sinyal yok diyor (hdmi kablosunu ekran kartinin kismina taktim anakarta degil.) Sorun ne bilmiyorum yardim edin kurcalayarak bozmak istemedim.!!

Tekrar kontrol ettim ve ekran karti sistemi baslatinca calisiyor fakat 1 ,2 saniye sonra duruyor

Ekler

• IMG20240409183245.jpg
    IMG20240409183245.jpg
    3.9 MB · Hit: 24
  • IMG20240409183245.jpg
    IMG20240409183245.jpg
    3.9 MB · Hit: 19

Birileri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
Ekran kartı boştayken fanları dönmez, sorun o değildir. Bağlantıları eksiksiz yaptıysanız belki kısa devre yapmış olabilir. Kasanın tüm kablolarını çıkarın power tuşuna 5 saniye aralıklarla 3-5 kere basın, her basışınızda bir kaç saniye basılı tutun. 5 dakika sonra tekrar kablolayıp deneyin.

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Bios pilini söküp geri tak tek rami ni sök 1 ramle çalıştırmayı dene

nano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer yamaç
HDMI i ekran kartına taktigina emin ol anakarta takmiyacaksin.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sistrm başlarken ekran kartı başlıyorsa, anakartın uyarı ışıkları yanmıyorsa sorun yok demektir. Televizyondan HDMI girişini seçtin mi? Ekran kartı işi zor değil çünkü. Sokete taktın tamam güç girişini taktın tamam başka bir şey gerekmiyor.

YunusOZ

80+ Bronze

Tekrar kontrol ettim ve ekran karti sistemi baslatinca calisiyor fakat 1 ,2 saniye sonra duruyor
HDMI kablosunu nereye taktın? Fotoğraf atabilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Fettah Altuntaş
Kardesim sorun cok basit bilgisayarla bir işin yok televizyonu kurcala. Televizyon menüsünden doğru hdmı bağlantısını seçtiğine emin ol.. ( yanlıs hatırlamıyorsam AV tuşu olması lazımdı kumanda üzerinde)

Kardesim sorun cok basit bilgisayarla bir işin yok televizyonu kurcala. Televizyon menüsünden doğru hdmı bağlantısını seçtiğine emin ol.. ( yanlıs hatırlamıyorsam AV tuşu olması lazımdı kumanda üzerinde)
Ekran kartında bir süre sonra gücü kesmesi normal.. kapatır fanlarını.
Ne zaman güç lazım olursa açar

BySkull

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yağız Efe Kar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı boştayken fanları dönmez, sorun o değildir. Bağlantıları eksiksiz yaptıysanız belki kısa devre yapmış olabilir. Kasanın tüm kablolarını çıkarın power tuşuna 5 saniye aralıklarla 3-5 kere basın, her basışınızda bir kaç saniye basılı tutun. 5 dakika sonra tekrar kablolayıp deneyin.
tesekkur ederim

Top Bottom