Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni aldığım bilgisayarima görüntü gelmiyor

SaphireCC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Safi
Az once pc geldi ekran kartini falan taktim ama ekran kartindaki hdmi girişini kasanin iskeleti kapattigi icin monitörü anakarttaki hdmi girisine bagladim. Kasanin fanlari dönüyor islemci fani dönüyor ekran karti fani biraz dönüp sonra duruyor ram ışıkları yanmıyor. Sorun nerede lutfen yardim edin

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Hocam işlemcinin dahili grafiği yoksa görüntü alamazsınız. Ayrıca nasıl hdmi girişi kasanın iskeletine denk geliyor. tam oturtmamışlar mı?

SaphireCC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Safi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmiyorum ne yapmislar ana kart ustte kaldi herhalde. kasa, hdmi kablosunun ucundaki plastigi girisi engelliyor. Bir de ekran kartin girisindeki altın dişlerden ikisinin altin kismi yarisina kadar soyulmus ben de soymus olabilirim yanlislikla bir sorun olur mu?
Hocam işlemcinin dahili grafiği yoksa görüntü alamazsınız. Ayrıca nasıl hdmi girişi kasanın iskeletine denk geliyor. tam oturtmamışlar mı?

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Bilmiyorum ne yapmislar ana kart ustte kaldi herhalde. kasa, hdmi kablosunun ucundaki plastigi girisi engelliyor. Bir de ekran kartin girisindeki altın dişlerden ikisinin altin kismi yarisina kadar soyulmus ben de soymus olabilirim yanlislikla bir sorun olur mu?
hayır çoğunlukla öyle olur. Problem olmaz. Anakart'ı oturtmayı deneyin olmadı vidalarını söküp.

SaphireCC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Safi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntü gelmeme sebebi hdmi yı ekran kartina baglamamammış halloldu teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri