Neler Yeni

Kasa İçin Yardim(Lütfen)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir Bozdağ
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D

GPU: ASUS NVIDIA GeForce RTX 4070S 12GB RAM

ANAKART: ASUS ROG Strix B650-E

RAM:Skill Trident Z5 RGB DDR5-6000 CL30
32Gb

SSD: Kingston KC3000(2Tb)
Şuanlık Böyle Daha Sıvı soğutma ve Güç kaynağı Ekliyecegim Ama Kararsızım Yardımcı olursanız Sevinirim Ekstra Sistem için Yorumunuzu İhtiyacım Var parça değiştir veya şunu alma Diye Teşekkürler Şimdiden

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Anladım hazır sistemlerde parça kalitesi düşük diyen tayfadansın galiba, sana 90.000 tl'ye bi 4070 superli sistem alınır o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir Bozdağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hazır sistemlerde parça kalitesi düşük diyen tayfadansın galiba, sana 90.000 tl'ye bi 4070 superli sistem alınır o zaman
Dostum Ben Zaten Atmışım Belki Dersin işte Şu parça yerine şunu al Diye Ben Zaten Alacagım sisteme karar verdim

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Dostum Ben Zaten Atmışım Belki Dersin işte Şu parça yerine şunu al Diye Ben Zaten Alacagım sisteme karar verdim
Hocam bu parçalardan birini almadıysanız Hazır sistem olarak alın özelleştirin daha ucuza gelir. Niye fazladan para veresiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir Bozdağ
Hocam bu parçalardan birini almadıysanız Hazır sistem olarak alın özelleştirin daha ucuza gelir. Niye fazladan para veresiniz ? Tavsiye İçin Sağol Şöyle düşünüyorum Aldığım hazır sistemde 5-10k ucuz olacak Veya Daha Fazla Ama Sonradan Yükseltme yaptığımda Ssd ram aradaki fark fazla açılmıcak öyle düşünüyorum Zaten çalıştığım için Fazla oynama vaktim olmayacak Ama Almışken Düzgün birsey almak istiyorum Yani 3-4-5k fark olacak muhtlemen Onun için gerek duymuyorum şahsen

Tedy53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bartu
3-4K?? Aynı sistemi hazır sistem olarak 45-50K'da bulabilecekken neden 60-70K üzeri bir fiyat veresin ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir kaç gün önce 4070 super ile ryzen 5 7600 35K'ya satılıyordu bu fiyata anca ekran kartını alırsın

kampanyaları takip ederek aynı fiyata 4070TI super veya 4080 toplarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir Bozdağ
3-4K?? Aynı sistemi hazır sistem olarak 45-50K'da bulabilecekken neden 60-70K üzeri bir fiyat veresin ki?

bir kaç gün önce 4070 super ile ryzen 5 7600 35K'ya satılıyordu bu fiyata anca ekran kartını alırsın

kampanyaları takip ederek aynı fiyata 4070TI super veya 4080 toplarsın
Tamam Aynı sistemi pekala atabilirmisin linkini

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,431
İsim
Emir
Taksitle mi alacaksınız?Monitör dahil bütçenizi söyler misiniz

Tedy53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bartu
Tamam Aynı sistemi pekala atabilirmisin linkini
dediğim gibi kampanya takip edeceksiniz son yapılan kampanya bitti bütçenize göre itopya pc hocası donanım arşivi volkan oyun kuvvetleri gibi yerlere bakarak bulucaksınız

youtube kanallarında sistemi paylaşıyorlar açıklamaya link bırakıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir Bozdağ
Nakit alacagım 65k yakın bütçem var

Nakit alacagım 65k yakın bütçemi
dediğim gibi kampanya takip edeceksiniz son yapılan kampanya bitti bütçenize göre itopya pc hocası donanım arşivi volkan oyun kuvvetleri gibi yerlere bakarak bulucaksınız

youtube kanallarında sistemi paylaşıyorlar açıklamaya link bırakıyorlar
Dostum tekrar Sağol Önerin için Az Para Çıkması için diyorsun eyvallah Ama Mesala Hazir sistemdeki baktığım Anakart olsun Ssd olsun farklı hepsi alıpta sonra özelleştirme yapsam gene benden para çıkıcak İstediğim parçayı gene almış olucam üstelik elimde hazir sistemdrki parça kalıcak

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,431
İsim
Emir
Nakit alacagım 65k yakın bütçem var

Nakit alacagım 65k yakın bütçemi

Dostum tekrar Sağol Önerin için Az Para Çıkması için diyorsun eyvallah Ama Mesala Hazir sistemdeki baktığım Anakart olsun Ssd olsun farklı hepsi alıpta sonra özelleştirme yapsam gene benden para çıkıcak İstediğim parçayı gene almış olucam üstelik elimde hazir sistemdrki parça kalıcak
Oyun için 2k monitör değil mi?

Top Bottom