Neler Yeni

Kasa Zalman n5 mf (se) Sıvı soğutma

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
kasam zalman n5 mf (se) ve ben yorumlarda vs. kasa geniş dedikleri için 240mm lik sıvı soğutma almak istiyorum sizce sığar mı kasanın ölçülerini de atıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2024-01-29-13-36-12-571-edit_com.vatanbilgisayar.vatan.jpg

sıvı soğutmanın da ölçüleri bunlar

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ali Burak
kasam zalman n5 mf (se) ve ben yorumlarda vs. kasa geniş dedikleri için 240mm lik sıvı soğutma almak istiyorum sizce sığar mı kasanın ölçülerini de atıcam

Alıntıyı görüntüle

sıvı soğutmanın da ölçüleri bunlar
N5 TF de denedim 240-280mm ön tarafa rahat oturuyor.
Aynı kasa ölçüleri
360MM olmadığı için iade edeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üst tarafta soğutma desteği yok, bizzat denedim bir ihtimal diye ama, anakartın bloğu radyatöre çarpıyor.
Bak aşağıdaki kasa senin kullandığın
Alıntıyı görüntüle
9ne takmak sağlıklı değil diyolar ama çoğu kasa sadece önü destekliyo şimdi ben 360 lık alıp öne taksam olur mu

9ne takmak sağlıklı değil diyolar ama çoğu kasa sadece önü destekliyo şimdi ben 360 lık alıp öne taksam olur mu
söktüğüm fanlarıda üste takarım tekrar

olur mu

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ali Burak

Olur ama olmaz
Aşağıya attığım fotoya bak psu gizleme kapağının üst sacı ve ön tarafın arasındaki boşluk 5,2 cm
Ben de deepcool soğutucu var, denedim.
5,3 cm
1mm den dolayı montaj yapılmıyor 360mm
Olmaz dediğim olay bu
cache-v2

Olur dediğim ise; radyatör fanlarını kasa önüne gelecek şekilde montajlarsan sığdırırsın rahat.
Uzun vida kullanman gerek sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
Olur ama olmaz
Aşağıya attığım fotoya bak psu gizleme kapağının üst sacı ve ön tarafın arasındaki boşluk 5,2 cm
Ben de deepcool soğutucu var, denedim.
5,3 cm
1mm den dolayı montaj yapılmıyor 360mm
Olmaz dediğim olay bu
cache-v2

Olur dediğim ise; radyatör fanlarını kasa önüne gelecek şekilde montajlarsan sığdırırsın rahat.
Uzun vida kullanman gerek sadece
seytan diyo hiç uğraşma 240 mm lik al öne tak söktüğün fanlarıda üste montele sence ?

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ali Burak
seytan diyo hiç uğraşma 240 mm lik al öne tak söktüğün fanlarıda üste montele sence ?
Aynısını yapmıştım.
Allah'tan zoko dk431 gibi bir nimeti keşfettim. Kasayı alalı daha 1 ay olmamıştı. Topladım iade edeceğim

Ekler

• IMG_20240105_030201.jpg
    IMG_20240105_030201.jpg
    2.2 MB · Hit: 28
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
Aynısını yapmıştım.
Allah'tan zoko dk431 gibi bir nimeti keşfettim. Kasayı alalı daha 1 ay olmamıştı. Topladım iade edeceğim
240 mm lik alıp öne taksam önden söktüğüm fanlarıda üste taksam olur mu işe yarar mı

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ali Burak
240 mm lik alıp öne taksam önden söktüğüm fanlarıda üste taksam olur mu işe yarar mı
Attığım foto da aynen öyle, hatta birini alta taktım, üste 3 tane fan takamadım, ön tarafın anakarta giden usb kabloları yüzünden

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
Isınıyordu bu arada, şu an yeni kasa buz gibi.
Zalman bu kasalarda hava sirkülasyon işini becerememiş. Atx anakarta uygun değil bu kasalar
kasa hazır sistemin içinde gelceği için degiştirme seceneğim yok sadece rampage x horse kasa yapabilirim oda psu su c4 gibi elinde kalır diyolar nabıcam ben yhaaaaa

Top Bottom