Neler Yeni

Kasamı Yenilemek İstiyorum

helinox0

80+
Hocam ama hangisinin hava infülasyonu daha iyi
Aynı hocam bunlar sadece markası farklı farklı firmalar üretiyor dragosta büyük firma endişe etmeyin ama zamlanmadan alın hocam 2 gün önce fiyatı 4 bin TL Di sonra 5 bin yaptılar sonra 300tl daha koydular 5300tl oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ama hangisinin hava infülasyonu daha iyi
Hocam hepsinin aynı sadece farklı farklı firmalar üretiyor zaten bunların üretim yeri bile chin ondan gidipte bilindik marka almanıza gerek yok ben aldım gayet memnunum altta fotoğrafta gözüktüğü üzere 3 adet yer boş orayada beyaz fan alırsın içeri şekilde üflicek şekilde gayet iyi olur görselde iyi camları tamperli ici net gözüküyo

Ekler

• Screenshot_20240305_100631_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240305_100631_Trendyol.jpg
    243.5 KB · Hit: 17
  • Screenshot_20240305_100631_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240305_100631_Trendyol.jpg
    243.5 KB · Hit: 21
Son düzenleme:

Lekuun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yakup Seyrek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Aynı hocam bunlar sadece markası farklı farklı firmalar üretiyor dragosta büyük firma endişe etmeyin ama zamlanmadan alın hocam 2 gün önce fiyatı 4 bin TL Di sonra 5 bin yaptılar sonra 300tl daha koydular 5300tl oldu
Hocam Kasayı Alırsam Dragon Alırım çünkü bir videoda izlediğimde kaliteli üretiyor diyorlardı. https://ty.gl/d9kl90l70c Bu kasayı alacam öbür arkadaşın dediği hem arkadanda hava gider o gözüme çarptı.

Hocam hepsinin aynı sadece farklı farklı firmalar üretiyor zaten bunların üretim yeri bile chin ondan gidipte bilindik marka almanıza gerek yok ben aldım gayet memnunum altta fotoğrafta gözüktüğü üzere 3 adet yer boş orayada beyaz fan alırsın içeri şekilde üflicek şekilde gayet iyi olur görselde iyi camları tamperli ici net gözüküyo
Hocam bişey soracam
Hava infülasyonu nereden çıkıyor dediğin kasanın

Hava infülasyonu onunda iyiyse onu alacam

Can...

80+ Platinum
Eski kasa ekran kartı RX 6600 XT ekran kartını değiştirmek istemiyorum.

Değiştirmek istediklerim.
İşlemci: AMD olsun.
Anakart.
RAM.
+
Sıvı soğutma önerisi.

Çoğunlukla oyuncu birisiyim en çok oynadığımda Valorant o yüzden işlemci güzel olursa yine alma ihtimalı var.

(Eğer AMD yoksa Intel'de olur)
Bide RX 6600Xt Kalsın Mı
bütçe 20k ise her şeyi sat güzel hazır sistem alırsın

helinox0

80+
Hocam Kasayı Alırsam Dragon Alırım çünkü bir videoda izlediğimde kaliteli üretiyor diyorlardı. https://ty.gl/d9kl90l70c Bu kasayı alacam öbür arkadaşın dediği hem arkadanda hava gider o gözüme çarptı.

Hocam bişey soracam
Hava infülasyonu nereden çıkıyor dediğin kasanın
Ben gayet memnunum hocam ama siz bilirsiniz o kasaya bu kasa kadar fan takamiyorsunuz ve fotoğraflarda inceleyin kasanın ici biraz daha dar buda parçaların sıkışık çalışıp isindirabilir iyi bir soğutucu yoksa sistemin yüksekse

Can...

80+ Platinum

helinox0

80+
trendyoldan bu tarz parçaların alınmasını önermiyorum
Ben hepsini kullandım gayet memnunum Hocam birde kötüledigin marka corsair vengeance pro rgb ram dominator serisinden sonra gelen en güçlü ram ve gayet güzel diğer sıvı sogutmada rampagenin farkı isim adıyla piyasaya çıkan soğutması 2 sinide kullandım aynılar ikiside

Lekuun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yakup Seyrek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun

Can...

80+ Platinum

Lekuun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yakup Seyrek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
O sıvı sogutmadan o kadar memnun kaldım ki 2 tane almıştım Bi ara kötülemeden önce arasitrin
Arkadaş büyük ihtimal düşünmüştür çoğu kargo yırtık fln geliyor ya

Can...

80+ Platinum

helinox0

80+
sirkülasyondur o infulasyon olsa duramazsın

ürün kötülüyeyen mi var nerenle okuyorsun ve link açılmıyor bende ztn firmayı kötülüyorum
Firma gayet başarılı hocam arkadaşı yanlış bilgilendirmeyin katılmıyorum size

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,511
Üyeler
156,349
Son üye
sbdsavav
Top Bottom