Neler Yeni

Kasamın içini boşaltmam ve parçalarını yeni kasaya aktarmam gerekiyor.

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Oğuz Ünlüerler
Bana sıfırdan yardımcı olabilir misiniz? Adım adım yapacağım, neredeyse hiç bilmeyen birisine aktarıyormuşsunuz gibi düşünün. Yardımlarınızı beklerim.

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey

rescue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
utku ulu
hocam şöyle
1 ram leri sök üst tarafta plastik bi kapak var böyle küçük onu ileri doğru itiyorsun aynısından alttada olabilir anakart modeline göre bak ve öyle yap sonra yukarı çek ram çıkarma tamam
sonra işlemci soğutucusunun vidalarını her birinin az az yumuşatarak çıkar bütün vidaları yavaş yavaş yumuşat bi anda atmasın sonra soğutucuyu eline al ve işlemcini yanındaki demir çubuğu açısının tam tersine it sağda ise sola altta ise üste gibi bulunduğu konumun tam tersine kısacası sonra işlemcin çıkmış olucak nazik bi şekilde al bi peçetenin üzerine koy sakın üzerine ağırlık koyma veya sert bir yere koyma pimler zarar görmesin
sonra ekrankartınının vidasını solda olur sök ve güç başlantısını çıkar güç başlantısındaki kabloda bi çubuk gibi bi plastik olur onu ittirerek çek çok zorlama hafifçe sallayarak çek ve ekrankartının oturduğu yerin sağında bi plastik var onu aşşağıya doğru it ve ekrankartını al eline ve kenara koy sonra anakart üzerindeki var olan bütün kabloları sök ve anakart üzerindeki vidaları sök ve anakartını al sonra psu yu sök ve yeni kasana aktar bunların tam tersini yaparakta toplayabilirsin umarım yardımcı olmuşumdur

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Oğuz Ünlüerler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkur ederim yanitlara.

Top Bottom