Neler Yeni

Kasamın ön fanları çok ses cıkartıyor

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
Arkadaşlar corsair spec delta rgb kasa kullanıyorum öndeki 3 fandan 2 tanesi deli gibi ses çıkartıyor tozlarını siliyorum gene aynı egzoz fan da aynı şekildeydi söküp çıkartıp yağlamıstım bozuldu o hiç çalısmıyor ne yapmalıyım arasına pecete koydum dönmemesi için deli gibi ses çıkartıyor katlanılmıyor. Kasada 1 fan dönüyor sadece ısınıyor bu yüzden.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Benim kasada bi egzoz fan çalışıyor hiç ciddi bir şekilde ısındığını görmedim 😀

whisper snow

80+ Silver
Hocam fanlari degistir

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fanlari degistir
Kanka tanesi 300 TL 3 taneden 900tl bu kadar para vermek yerine yapabilecek başka bir şeyim yok mu hiç hem ben 2 yıl kullanıp fanları bozulan başka insan görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendim kullanıyorum msi ın fanlarından daha az ses çıkarıyolar
kanka benimki öyle ses değil yani içine bışey kaçmış da ona sürtüyormuş gibi öbür odadan duyuluyor hani normal dönme sesi değil

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,373
İsim
Kerem Çavuş
Kanka tanesi 300 TL 3 taneden 900tl bu kadar para vermek yerine yapabilecek başka bir şeyim yok mu hiç hem ben 2 yıl kullanıp fanları bozulan başka insan görmedim

kanka benimki öyle ses değil yani içine bışey kaçmış da ona sürtüyormuş gibi öbür odadan duyuluyor hani normal dönme sesi değil
video atarsan daha çok yardımcı olabilirler ben de fan arıyodum bulduğum en mantıklı fanlar buydu diğer fanların tanesi 250 - 300 civarı değişiyor 3 tane almaya kalkınca kasa parası veriyosun

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe

aynısını yasadım fanı kendime doğru çektim 3 4 gündür sessiz çalışıyor

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
fanları söküp yağlamayı düşünüyorum bi tanesini riske atıcam umarım bozmam

QWuiet

80+ Bronze
Arkadaşlar corsair spec delta rgb kasa kullanıyorum öndeki 3 fandan 2 tanesi deli gibi ses çıkartıyor tozlarını siliyorum gene aynı egzoz fan da aynı şekildeydi söküp çıkartıp yağlamıstım bozuldu o hiç çalısmıyor ne yapmalıyım arasına pecete koydum dönmemesi için deli gibi ses çıkartıyor katlanılmıyor. Kasada 1 fan dönüyor sadece ısınıyor bu yüzden.
değiştir :d :kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,048
Üyeler
142,078
Son üye
____
Top Bottom