Neler Yeni

Kasanın fanlarına reverse uygulaması yapılmıştır ne demek oluyor?

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Mert Camran
Arkadaşlar Zoko King almayı düşünüyorum da reverse uygulaması yapılmıştır ne demek bir katkısı oluyor mu ?

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
Reverse fan demek görüntünün tam tersine hava akışı sağlıyor demek. Görsel olarak güzel görünmesi için tercih ediliyor. Akvaryum kasalarda yan tarafa normal fan takınca fanların arka kısmı göründüğü için biraz çirkin duruyor. Reverse fanlar görüntüsü güzel olan kısmına göre takılıp hava akışını tam tersine veriliyor. Örnekleyecek olursak kasaya bakınca sıcak havayı dışarı atıyor gibi görünürken aslında içeri soğuk hava girişi sağlıyor.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Mert Camran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reverse fan demek görüntünün tam tersine hava akışı sağlıyor demek. Görsel olarak güzel görünmesi için tercih ediliyor. Akvaryum kasalarda yan tarafa normal fan takınca fanların arka kısmı göründüğü için biraz çirkin duruyor. Reverse fanlar görüntüsü güzel olan kısmına göre takılıp hava akışını tam tersine veriliyor. Örnekleyecek olursak kasaya bakınca sıcak havayı dışarı atıyor gibi görünürken aslında içeri soğuk hava girişi sağlıyor.
Çok teşekkür ederim hocam cevabın için Zoko King kasasını sipariş verdim bugün o yüzden sormuştum onun fanları reverse :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,490
Üyeler
149,570
Son üye
isofix
Top Bottom