Neler Yeni

Kasa'nın içindeki Fanlar dönmüyor.

hzljoe

80+
Arkadaşlar, benim kasada bi sıkıntı var, Kasa'nın içinde gelen port'u takmama rağmen fanların RGB'si yanıyor ama fanlar dönmüyor bunu nasıl çözeriz bilen varmı acaba ? belkide fanlar çalışmıyordur olabilir mi ?

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Arkadaşlar, benim kasada bi sıkıntı var, Kasa'nın içinde gelen port'u takmama rağmen fanların RGB'si yanıyor ama fanlar dönmüyor bunu nasıl çözeriz bilen varmı acaba ? belkide fanlar çalışmıyordur olabilir mi ?
Hepsinin birden çalışmama ihtimali yok, kasa fanları çalışmıyorsa sadece fanları başka portlara takmayı dene bi.

hzljoe

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsinin birden çalışmama ihtimali yok, kasa fanları çalışmıyorsa sadece fanları başka portlara takmayı dene bi.

Usta kasanın içinden gelen başka port yok bir tek o port var ona taktım işte çalışmadı sadece Rgb ışıkları yandı.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ

hzljoe

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakarttakinden bahsediyorum.
Bide öyle denerim sağolasın. Fanları o anakarta bağlamak için SYS fan slotları varya fanda o slotlarda yok bulamadım çok karışık kasanın içi.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Bide öyle denerim sağolasın. Fanları o anakarta bağlamak için SYS fan slotları varya fanda o slotlarda yok bulamadım çok karışık kasanın içi.
Yapcak bişi yok, sorunu belirlemeye çalışıyoruz zaten. O şekilde bırakmayacağız.

Top Bottom