Neler Yeni

Kasayı İnternetten mi almak Herhangi bir dükkandan almak mantıklıdır

TWET8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Evet dostlar evim Türkiye'nin pek elverişli bir konumunda değil ve genellikle toplu bilgisayar satıcıları İstanbul'da buna bir miktar para vericehim için zarar görmesini istemem ama vatan bilgisayara gidip alıp gelsem fiyat farkı çok olurmu (kendimi anlatamamış olabilirim). YARDIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

HDogus

80+ Bronze
Vatanda güzel bilgisayarlar çıkabiliyor yerinde olsam mağazadan alırdım ki öylede yaptım.

Bu konuyu akşam aç, şu an ya uyuyo ya da işe gidiyo millet. Vatanda f/p sistemler çıkıyor bu forumda paylaşıyorlar sık sık, denk gelince vatana gidip alabilirsin. Onun haricinde Gaming.gen, İtopya vesaire var burlarda da f/p sistem yayınlıyorlar özellikle youtuberlar ile. Dediğim gibi vatan kötü değil, şu sıralar sık sık güzel sistem çıkardılar, yine çıkarırlar.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,389
İsim
Emir
internetten tabi ki fakat bütçeniz nedir?

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Salan
Evet dostlar evim Türkiye'nin pek elverişli bir konumunda değil ve genellikle toplu bilgisayar satıcıları İstanbul'da buna bir miktar para vericehim için zarar görmesini istemem ama vatan bilgisayara gidip alıp gelsem fiyat farkı çok olurmu (kendimi anlatamamış olabilirim). YARDIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
İnternette pek çok site var, araştırıp iyi olanlarından uygun fiyata istediğin bütçeye ve özelliğe göre alabilrsin bence

hashasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Musa Tente
Bende

Onu düşünüyorum indirim olur pazarlık olur belki bir parça hediyesi olur ama hiçbir fikrim yok
Bence daha ucuza gelir eğer yakın zamanda mağazaya uğrarsam fiyat farkından bahsedicem

erovski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Yılmaz
Vatanda güzel bilgisayarlar çıkabiliyor yerinde olsam mağazadan alırdım ki öylede yaptım.
Hocam İnternette satılan herhangi bi vatan sistemini mağazadan alabiliyormuyuz yokda mağazadan al seçeneği olanlar mı alınıyor tek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,916
Üyeler
155,335
Son üye
slcifci
Top Bottom