Neler Yeni

Kaslarım güçsüz ne yapmalıyım?

ReDanger

80+ Bronze
hocam ben onları yaklaşık 3 ay yaptım sadece kilomu boya verdim ama faydası olmadı
Bende fark oldu cidden ama ben o turları 4 kez tekrar yaparak yapıyordum.Benim vücut alışkın çalışmaya o yüzden 4 turda anca yoruluyordum.Extra olarak yiyeceklerede önem verilmeli,mutlaka spordan 1 saat önce yarım bir diş sarımsak alıp hap gibi yutunca doping etkisi veriyor.Günde 10kmde koşu yapıyordum(bence bu her zaman gerekli).
Sen hangi seviye yapıyordun?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaşlar 14 yaşındayım 180 boyum ve 77 kilom var ama güçsüzüm şınav çekemiyorum bilek güreşinde yeniliyorum nasıl kaslarımı güçlendiririm? ha birde bunları güçlendirirken hemde yağ yaksam çok iyi olur.
yüzme kursuna gidebilirsin ben 5 sene yüzdüm ve şuanki omuz ve bacağım fitness salonundaki çoğu kişiden güçlü sadece yüzdüğüm için

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Arkadaşlar 14 yaşındayım 180 boyum ve 77 kilom var ama güçsüzüm şınav çekemiyorum bilek güreşinde yeniliyorum nasıl kaslarımı güçlendiririm? ha birde bunları güçlendirirken hemde yağ yaksam çok iyi olur.
dostum konyada 13 yaşındayken tek başıma gidip yaşım sorulmaksızın yazılmıştım
git şansını dene yazmazlarsa ailenle git

ReDanger

80+ Bronze
hocam ben onları yaklaşık 3 ay yaptım sadece kilomu boya verdim ama faydası olmadı
Faydasını örnek vericek olursam.Spora başlamadan önce 50 zorlasan 60 mekik çekiyordum, şimdi ise 200 250 arası.

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Spor yapıcaksın güzel kardeşim alternatifi yok.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
hamsın o kardeşim ağır iş yapmadın için veya spor yapmadın için kendi adıma söyliyim kışın şehirde yatıyorum pc başında yazın köye gidince çalışmak için çıldırıyorum iş yaparken nasıl zor geliyor hemen yoruluyorum 1 2 ay sonra alışıyorum ama yaz bitiyor şehire dönüyorum sana önerim spora başlaman

onr1818

80+ Bronze
Evde vücut ağırlığın ile egzersizler yapabilirsin
daha yüksek kalorili daha fazla protein oranı içeren bir beslenme planı uygulamaya çalışabilirsin düzenli ve bilinçli hareket edersen güçlenirsin

Logithx

80+ Bronze
Kas yap(!)
Ben 30 günlük spor programına başladım nereden dersen internette bir sürü var.
1 ay önce karın kasını yapmıştım şimdi arada çok fark var.2 gün öncede kol kasına başladım.Eğer hergün aksatmadan yaparsan düzenli olarak 1 ay sonra gelene tek atarsın.
Kol kası desen anlarımda karın kası 1 ayda olacak iş değil internetten bulduğun programla olacak işte değil programlar kişiye yapılır karın kasının çıkması içinde yağ yakımı gerekir abartmayalım..

ReDanger

80+ Bronze
Kol kası desen anlarımda karın kası 1 ayda olacak iş değil internetten bulduğun programla olacak işte değil programlar kişiye yapılır karın kasının çıkması içinde yağ yakımı gerekir abartmayalım..
Yo ne alaka bak foto atayım.(!)
Screenshot_20210813-172512~2.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral ben efsane kas yaptım demedim arada fark var dedim.

Son düzenleme:
Top Bottom