Neler Yeni

Kedim Kayboldu......

geforce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Ede
2. katta oturuyoruz kedi apartmana çıkmış apartmandan biri de diğer komşunun acaba birinin midir uyarısına rağmen dışarıya atmış kediyi. Aşırı korkak bir kedi, 3 gündür arıyoruz fakat bulamadık. Sevdiği ve hep yattığı yastığı görünür bir yere koydum dışarıda. Ne yapabilirim başka bilmiyorum bir önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Arda Okçu
İnstagram kedi sayfaları ile iletişime felan geçin belki bulunur ordan paylaşım yapıyorlar çipi var mıydı kedinin
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.instagram.com/kedigiller_/ buraya yaz paylaşım yaparlar belki gören bulan olmuştur

geforce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Ede
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

grasdiyas

80+ Bronze
geçmiş olsun kedilerin boynuna çip takılıyordu keşke ondan yapsaydınız

geforce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Ede
geçmiş olsun kedilerin boynuna çip takılıyordu keşke ondan yapsaydınız
Haklısınız fakat çip de olsa bir veterinere götürülmesi ve ev kedisi olduğunun bilinmesi gerekiyor tekir olduğu için sokakta gören birinin ev kedisi olduğunu düşüneceğini zannetmiyorum ama keşke tasmasından rahatsız olsa da çıkarmasaydım 2. kattaki kedinin dışarı kaçabileceği aklımın ucundan geçmedi.. Gerçi kendi kaçmadı bıraktılar ama ne fark eder.. Teşekkürler

grasdiyas

80+ Bronze
Haklısınız fakat çip de olsa bir veterinere götürülmesi ve ev kedisi olduğunun bilinmesi gerekiyor tekir olduğu için sokakta gören birinin ev kedisi olduğunu düşüneceğini zannetmiyorum ama keşke tasmasından rahatsız olsa da çıkarmasaydım 2. kattaki kedinin dışarı kaçabileceği aklımın ucundan geçmedi.. Gerçi kendi kaçmadı bıraktılar ama ne fark eder.. Teşekkürler
küçükken dışarda çok güzel renkleri olan bi kuş görmüştüm pek uçamıyordu kedi kapmasın diye eve almıştım okuldan eve gelmiştim tam kafes almaya gidicektim babam kuşu dışarı salmış çok üzülmüştüm zaten uçamıyordu büyük ihtimal max 5dk yaşadı sonra kedi kaptı

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Hocam instagram sayfalarıyla iletişime geçin kedin ilanları paylaşan hangi bölgedeyseniz oranın yardımcı olacaklardır.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Berat fatih
samsung apple air tag taksaydın keşke

geforce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Ede
Arkadaşlar şimdi apartmandaki arabanın altına geldi yakalayıp getirdim eve çok teşekkürler herkese

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,954
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom