Neler Yeni

Keenetic Lite Arayüzüne nasıl girebilirim ?

Hocam Kablo ile değil Kablosuz Sinyal Genişletiyorsunuz Anladığım kadarıyla,Kablosuz Sinyal Genişletme Kullanırsanız Ana Modemin IP adresine bağlı Kalacaktır.Keenetic Arayüzüne girmek için Modem'den Router'a WAN kablosu ile bağlantı sağlamanız Lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Hocam Kablo ile değil Kablosuz Sinyal Genişletiyorsunuz Anladığım kadarıyla,Kablosuz Sinyal Genişletme Kullanırsanız Ana Modemin IP adresine bağlı Kalacaktır.Keenetic Arayüzüne girmek için Modem'den Router'a WAN kablosu ile bağlantı sağlamanız Lazım.
wan kablosu ne hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Router'ın arkasında olan Ethernet(RJ45) Portu.
-Elinizdeki Ethernet Kablosunun Bir tarafını Keneetic'in WAN kısmına Diğer tarafını Ana Modem'in (TP-LİNK) LAN portlarından birine Takın.
-Sonra Tekrar 192.168.1.1 Yönetici Adresine Tekrar Giriş yapın.Orada Yönlendirmeler olacaktır.
Hocam keeneticin bir mavi girişi var diğer 4 ü aynı modeminde 1 ayrı girişi var diğerleri aynı hangilerine takıcam tam anlamadım.
Birde diyelim sorunsuz site açıldı şifreyi nasıl belirliyeceğim?

Hocam keeneticin bir mavi girişi var diğer 4 ü aynı modeminde 1 ayrı girişi var diğerleri aynı hangilerine takıcam tam anlamadım.
Birde diyelim sorunsuz site açıldı şifreyi nasıl belirliyeceğim?
-Keenetic Router'ın Mavi Port kısmına kablo'nun bir tarafını takın.
-TP-Link Modemin Sarı Port kısmına diğer ucunu takın ve Keenetic Router'ın Arayüzüne giriş yapın.
-Bana Ekranın Görüntüsünü atın.

Ekler

• 10324222279730.jpg
    10324222279730.jpg
    8.4 KB · Hit: 17
  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    8.3 KB · Hit: 18
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
@alpolojix
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayüze girebildiniz mi?
İnternet geldi ama birtürlü giremedim arayüze.
Hatta bilgisayardan o arayüz ekranını açamadım bile.
sadece telefondan acılıyor ordanda olmuyor.
Çünkü şifreyi bilmiyorum şifreyi nasıl belirleyeceğim hiç bir yerde geçmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Hocam bunlar nasıl çözümler anlamıyorum ki?
Niye reset atmak zorundayım.
Zaten ürün şuan çalışıyor arayüze girmeden ama orda ayarlar var diye girmek istiyorum.
Hocam bu Router önceden şifre tanımlamazsanız sizden şifre istemez demekki tanımlamışsınız hatırlamıyorsunuz.Reset Atın merak etmeyin bir şey olmaz

@alpolojix Hocam Arkadaş ile İlgilenirseniz.

-Keenetic cihazınızı daha önceden çalıştırdıysanız, web arayüzü kullanarak ayarlarını yapılandırdıysanız ve bir yönetici parolası belirlediyseniz, web arayüz girişi esnasında aşağıdaki kimlik doğrulama sayfasını göreceksiniz.

Top Bottom