Neler Yeni

Keenetic Omni DSL Normal Modem Olarak Kullanılır Mı?

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş
İyi günler şu anda ttnetin normal bir modemini kullanıyorum ethernet kablosu ile de pc de bağlı fakat sürekli hem wifi hem de kabloda internet kesilmesi yaşadığım için yeni modem alacağım. keenetic omni dsl önerdiniz fakat bu modem normal modem olarak ta kullanılıyor mu ?

TALHA MURAT

80+ Silver
İyi günler şu anda ttnetin normal bir modemini kullanıyorum ethernet kablosu ile de pc de bağlı fakat sürekli hem wifi hem de kabloda internet kesilmesi yaşadığım için yeni modem alacağım. keenetic omni dsl önerdiniz fakat bu modem normal modem olarak ta kullanılıyor mu ?
Evet kullanılır.

BeKo'O

80+ Silver
Modem zaten :D

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Evet.

Satashke

80+ Bronze
Aynı modeme sahibim ve çok kopma yapıyor. Dikkat et alırken. Benzer sorunları yaşayan insan sayısı çok bu modelde.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet kullanılır.
Modem olduğu için evet.
Hem modem hem router olması lazım.
teşekkür ederim bir kaç forumda kullanılmıyor diyen vardı benim de kafama takıldı peki ben şu anda modeme apartmanımızda bulunan internet kablosunu güç kablosunu ve modemden pc ye bağladığım kablo takarak kullanıyorum aynı şekilde kullanmaya devam edebilirim değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı modeme sahibim ve çok kopma yapıyor. Dikkat et alırken. Benzer sorunları yaşayan insan sayısı çok bu modelde.
zaten kopma olduğu için modem değiştiriyorum siz böyle deyince şüpheye düştüm

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
keenetic omni dsl önerdiniz fakat bu modem normal modem olarak ta kullanılıyor mu ?
Zaten kendisi modem. Modemi modem olarak kullanmak dışında Router modu veya Acc. Point modunda da kullanabilirsiniz. Birden fazla modu var.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,591