Neler Yeni

Öneri Kendi Monopolymi tasarladım yorumlarınızı bekliyorum

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Arkadaşlar grafik işleriyle uğraşıyorum ve bir monopoly tasarladım çok profesyonel bir şekilde bunun için hasbro,monopolye falan mail atmalımıyım nerelerde kullanabilirim teşekkürler.Resmini atardım ama 3mbdan büyük hatası veriyor küçültüyorum yine veriyor.
Güzele benziyor inş bir şeyler başarırsın :) senin adına sevindim

HADOLEITE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Halit
Tasarım müthiş göz yoruyor.. İnsanlar muhtemelen neyin ne olduğundansa şu ıvır zıvırlı yer. Şu ışıklı yer. Şu turunculu yer demeye başlar.. Zannımca monopoly tasarım ekibinde binlerce çeşit tasarım vardır ve bilerek minimalist olanlara yönelip her yaştan her kitleden insana hitap edenleri seçiyorlardır.. Ek olarak bu fotoğraflardaki bütün şahıs, karakter, araç, ve isimler için Hasbro'nun milyonlarca para ödemesi ve telif alması gerekicek.. Yapmaz... Üzgünüm :(

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik

Omenvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kenan Bestil
Tasarım müthiş göz yoruyor.. İnsanlar muhtemelen neyin ne olduğundansa şu ıvır zıvırlı yer. Şu ışıklı yer. Şu turunculu yer demeye başlar.. Zannımca monopoly tasarım ekibinde binlerce çeşit tasarım vardır ve bilerek minimalist olanlara yönelip her yaştan her kitleden insana hitap edenleri seçiyorlardır.. Ek olarak bu fotoğraflardaki bütün şahıs, karakter, araç, ve isimler için Hasbro'nun milyonlarca para ödemesi ve telif alması gerekicek.. Yapmaz... Üzgünüm :(
ayn telif alınması gereken baya şey var göz yorulmasını baya azaltabilirimde telif sıkıntı

HADOLEITE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Halit
ayn telif alınması gereken baya şey var göz yorulmasını baya azaltabilirimde telif sıkıntı
Ama gerçekten eline meğine sağlık. Türkiye'de Monopoly'e benzer onlarca masa oyunu var. Onların yapımcılarıyla iletişime geçebilirsin.. Orada şansın yüksek..

Top Bottom