Neler Yeni

Kendim için belirlediğim hedefler nasıl?

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tekin Ayber
Yazılım hocam belirtmeyi unutmuşum
Bak o zaman yazılım mühendisliği için elzem olanlara ilgi duy. Yani mesela yazılım için mutlaka bir dil şarttır, genellikle de bu ingilizce olur. Fakat ingilizce için aşırı abanma sadece yazılım hedefine uygun şimdiden çalış derslerine ve gerekirse kurslara katıl. Sonra yine ilgi duyduğun yazılım dillerine aşina olmak için btk akademi veya ücretli kurslara bak, hangisi hoşuna giderse onlara yazıl... Spor için zamanın kalırsa ve sevdiğin kadar yaparsın, bence yeterli gelecektir, kilo almamaya çalış o dahi kafidir günlük sporun yanında. Dövüş sanatları kısmını unut :D bla bla bla...

ayhankeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayjanke
Bak o zaman yazılım mühendisliği için elzem olanlara ilgi duy. Yani mesela yazılım için mutlaka bir dil şarttır, genellikle de bu ingilizce olur. Fakat ingilizce için aşırı abanma sadece yazılım hedefine uygun şimdiden çalış derslerine ve gerekirse kurslara katıl. Sonra yine ilgi duyduğun yazılım dillerine aşina olmak için btk akademi veya ücretli kurslara bak, hangisi hoşuna giderse onlara yazıl... Spor için zamanın kalırsa ve sevdiğin kadar yaparsın, bence yeterli gelecektir, kilo almamaya çalış o dahi kafidir günlük sporun yanında. Dövüş sanatları kısmını unut :D bla bla bla...
Haklısınız hocam, eğer yeterince yazılım dili öğrenirsem geleceğim parlak olur mu?

ayhankeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayjanke
ERROR :oops:

Kaderini ben bilemem ama çalışan ve gerekli özveriyi çalışmalarında sabırla gösterenler genelde kazanır. Bundan eminim. :)
Çok teşekkür ederim hocam, sorum olursa size de danışırım <3

agg1401

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ayhan
İlgilendiği Kategoriler
Edebiyat
Discord
ayhangazi38
İngilizce, Almanca ve Rusça öğrenilecek ve C# ve Unity öğrenilip, kendi oyununu tasarlamak. ikisi de imkansızdır. 2 senede bırak kodlamayı doğru düzgün bir dil bile öğrenmen çok zor. İşin mutfağından birisi olarak öncelik seç ve onu öğren önce. Bir ondan bir bundan yaparsan bir yerden sonra kendini şeytan gibi görmeye başlarsın. Öfke seni ele geçirir benden demesi.

ayhankeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayjanke
her yaz başı benim hedefler
Hocam yaz bitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

her yaz başı benim hedefler
Ben geç kalmışım

İngilizce, Almanca ve Rusça öğrenilecek ve C# ve Unity öğrenilip, kendi oyununu tasarlamak. ikisi de imkansızdır. 2 senede bırak kodlamayı doğru düzgün bir dil bile öğrenmen çok zor. İşin mutfağından birisi olarak öncelik seç ve onu öğren önce. Bir ondan bir bundan yaparsan bir yerden sonra kendini şeytan gibi görmeye başlarsın. Öfke seni ele geçirir benden demesi.
Hocam sadece o değil yakında villa falan da alacağım ve o kadar zengin olacağım ki okula jet ile gideceğim.

Hocam yaz bitti

Ben geç kalmışım

Hocam sadece o değil yakında villa falan da alacağım ve o kadar zengin olacağım ki okula jet ile gideceğim.
Şaka bir yana haklısınız hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
kucuk nibba
bunlara ilk adımları atıp hoşuna gitmeyenleri eleyerek, diğerlerine daha fazla ağırlık verebilirsin belki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,866
Üyeler
154,671
Son üye
yusuf544
Top Bottom