Neler Yeni

Kepek önleyici şampuan önerisi

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Saçımda çok şampuan değiştirmeden dolayı kepek oluşmuş sanırım bunu önlemek için şampuana ihtiyacım var bütçe fazla yok ona göre öneri yapabilicek varmı bitane kepek önleyici alayım sabit kalsın

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Anıl Aykın
Saçımda çok şampuan değiştirmeden dolayı kepek oluşmuş sanırım bunu önlemek için şampuana ihtiyacım var bütçe fazla yok ona göre öneri yapabilicek varmı bitane kepek önleyici alayım sabit kalsın
Stresten vesaire dolayı bende de çok çıkıyordu, bir tanıdığımda da aynı problem vardı. Doktor softem önermiş, bana da o önerdi ve işe yaradı da, 120tlye alıyordum en son trendyoldan. Eczanelerde biraz daha pahalı oluyormuş

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
eczane çalışanıyım 'Loprox, ketoral veya konazol' kullan geçer
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca buna eklemek istediğim arkadaşlar doğal şampuan veya sabun dışında bir şey kullanmayın markaların ürettiği şampuanlar gerçekten de düşündüğünüz gibi değil hepsi saçı mahveden şeyler ya çok güvendiğiniz yerden alın ya da hiç almayın

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
mehmet mine
Ketoral ben kullandım geçmedi
Vicky nin var direk geçirdiydi ama boykot diye almıyorum şuan

Takipteyim

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso

Takipteyim
loproxu dene içerik olarak aynı ürün ama kimi cilde loprox iyi geliyor

Takipteyim
ayrıca vichy gerçekten kaliteli bir ürün ama boykot evet

DarkQuell

80+

ayrıca buna eklemek istediğim arkadaşlar doğal şampuan veya sabun dışında bir şey kullanmayın markaların ürettiği şampuanlar gerçekten de düşündüğünüz gibi değil hepsi saçı mahveden şeyler ya çok güvendiğiniz yerden alın ya da hiç almayın
katran şampuanı kullanıyorum bi zaman yok ediyor ama geri artıyor bu önerdiklerinizde mi aynı kullandığın zaman geçiyor sonra tekrar artıyor.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
katran şampuanı kullanıyorum bi zaman yok ediyor ama geri artıyor bu önerdiklerinizde mi aynı kullandığın zaman geçiyor sonra tekrar artıyor.
geçtikten sonra bir kaç defa daha kullanılması tercih edilir ki uzun bir süre oluşmasını engellemesi adına bir de o şekilde deeneyin derim ama bu bashettiğim (ketoral-loprox-konazol) fazla kullanılmasını da tercih etmem sonuç itibari ile onlarda kimyasal

Bi deniyeyim benimde başımdan karlar yağıyor adeta :)
deneyin ve dönüş yapın sizler için ayrı bir konuda daha araştırma yaparım eczanede yardımcı olurum ayrıca cildiyeye yazdırma şansınız varsa yazdırın yüzde şu an ilaçlar pek uygun değil :D

Bi deniyeyim benimde başımdan karlar yağıyor adeta :)

ayrıca sizlere önerim saçlarınızı badem yağı ve zeytin yağı ile beslemeniz ama az miktarda kullanım sağlayarak kullanın

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçtikten sonra bir kaç defa daha kullanılması tercih edilir ki uzun bir süre oluşmasını engellemesi adına bir de o şekilde deeneyin derim ama bu bashettiğim (ketoral-loprox-konazol) fazla kullanılmasını da tercih etmem sonuç itibari ile onlarda kimyasal

deneyin ve dönüş yapın sizler için ayrı bir konuda daha araştırma yaparım eczanede yardımcı olurum ayrıca cildiyeye yazdırma şansınız varsa yazdırın yüzde şu an ilaçlar pek uygun değil :D

ayrıca sizlere önerim saçlarınızı badem yağı ve zeytin yağı ile beslemeniz ama az miktarda kullanım sağlayarak kullanın
cildiyeye gideyim mi

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir
Konazol öneririm. Haftada 2 defa iyice köpürttükten sonra 5dk beklet ve güzelce durula. 2-3 haftaya geçer inş

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)

Konazol ve ketoral kullanıyorum kepeğim olduğu için. uzun vadede sıkıntı yapar mı? normal şampuan gibi kullanıyorum.

Kepek sıkıntısı var sa ketoral ve konazol işe yarıyor.

Top Bottom