Neler Yeni

Kilo almak için yulaf yenir mi?

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer
günde 3-4 öğün yemek yiyorum her yemekten sonrada 1 kase sütle karışmış yulaf yiyorum kalorisi yüksek diye tercih ettim kilo aldırır mı? Bir de ince öğütülmüş ile normal yulaf arasında fark var mı ikisi de aynı mı yoksa normali daha mı çok aldırır?

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
günde 3-4 öğün yemek yiyorum her yemekten sonrada 1 kase yulaf yiyorum kalorisi yüksek diye tercih ettim kilo aldırır mı?
Kilo almak için talaş mı yenir hocam. Büyük boy pizza gömeceksin. İkili hamburger menü gömeceksin. 5 lahmacun gömeceksin. Hatay zurna dürüm gömeceksin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kilo almak için talaş mı yenir hocam. Büyük boy pizza gömeceksin. İkili hamburger menü gömeceksin. 5 lahmacun gömeceksin. Hatay zurna dürüm gömeceksin.
Bol bol tatlı gömeceksin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut

Bol bol tatlı gömeceksin
diyabetten 2 yıla ölceksin sonra dimi

günde 3-4 öğün yemek yiyorum her yemekten sonrada 1 kase sütle karışmış yulaf yiyorum kalorisi yüksek diye tercih ettim kilo aldırır mı? Bir de ince öğütülmüş ile normal yulaf arasında fark var mı ikisi de aynı mı yoksa normali daha mı çok aldırır?
yulaf yenmez diye biliyorum hocam clean bulk veya dirty bulk yapman lazım tavsiyem clean bulk yapman

spor ile desteklersen bide cut yaparsan taş gibi olursun

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Kardeşim yulafı bana diyetisyen tavsiye etmişti. Çok aradın mı yulafı? :)

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney

yulaf yenmez diye biliyorum hocam clean bulk veya dirty bulk yapman lazım tavsiyem clean bulk yapman

Kendimi bildim bileli böyle besleniyorum 25 yaşıma geldim anca 76 kg görebildim.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Kendimi bildim bileli böyle besleniyorum 25 yaşıma geldim anca 76 kg görebildim.
önemli olan kilonun az olması değil yağ kas dengesi olayları hocam :d

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
önemli olan kilonun az olması değil yağ kas dengesi olayları hocam :d
Kilo almak istediğini söylediğine göre o da bizim tarikattan biri, bizim tarikatta bu tür şeylerin bahsi geçmez. Önemli olan sadece kilo alabilmektir. Nasıl alındığı önemsizdir. Düşman tarikatımız olan SİY (su içsem yarıyor) tarikatı ile bu konu için atalarımızın başlattığı ezelden beri devam eden savaşımızı sürdürüyoruz. Bir gün gelecek tüm dünya bizi anlayacak.

donanimci98

80+ Bronze
Uygunsuz davranış

Bol bol tatlı gömeceksin
Zeka seviyesi yerlerde. Şekeri yesin de boş boş yağlansın bi de onu yakmaya uğraşsın

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
794
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim

Bol bol tatlı gömeceksin
aynen sonra bıngıl bıngıl sallanırsın

kilo alma döneminde yulaf yenmemeli
bol lifli yapısı yulafın insanı uzun süre tok tutmasını sağlıyor
kilo alma döneminde de bünyeye bağlı tabi ama bol bol yemen lazım
yulaf önermiyorum o yüzden

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer

spor yapıyorum zaten kiloyu attırmak istiyorum fakat vücudum kilo almaya elverişli değil herhalde ektomorf oluyor kilo artışı var ama çok az olduğundan yulafı tercih ettim kalorisi yüksekti belki hızlandırır süreci diye

Kardeşim yulafı bana diyetisyen tavsiye etmişti. Çok aradın mı yulafı? :)
her gün sadece yulaf yersem evet kilo verdirir ama her ana yemekten sonra yemek günlük kalori artışı sağlar diye biliyorum az yenmesi verdirir çok yenmesi aldırır diye okumuştum

3-4 litre içiyorum her gün

donanimci98

80+ Bronze
spor yapıyorum zaten kiloyu attırmak istiyorum fakat vücudum kilo almaya elverişli değil herhalde ektomorf oluyor kilo artışı var ama çok az olduğundan yulafı tercih ettim kalorisi yüksekti belki hızlandırır süreci diye
Yulafın tok tutucu olduğu için uzun süre tok tutar.Kahvaltıda falan tüketebilirsin tabi ama asıl daha çabuk sindirilen besinler tüketmelisin.

Top Bottom