Neler Yeni

Kilo ve fitness için yardım

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
lütfeen kimseye enseye çekişi önermeyin çok tehlikeli ya (bana göre hiç bir durumda yapılmaması gereken hareket) özellikle yeni başlayanlar formu bilmedikleri için sürekli ensesine barı vuruyorlar ve omurilik zarar görüyor.
Evet doğru haklısın çok uzun zamanlar oldu bu programa bakmadım.Öne çekiş yapabilirsin.Ense işi sakat.Ben başladığımda çok ilgili hocalar vardı sağolsun enseye düzgün bir formla yaptırmışlardı.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Hocam aile evinde yasıyorum beslenmeye ve spora ayıracak durumum var bana program lazim bu işlerden çok anlamadıgım icin
hocam şöyle diyim genellikle yeni başlayanlar için bi alışma süreci oluyor kas ağrıları olsun vucudun adepte olması gibi . bunun için genel girmeniz mantıklı hem tüm vücut girmiş oluyorsunuz hem de her bölgeyi az sayıda set ve hareket ile bitiriyorsunuz, vucudunuzun alıştığını hisettiğinizde bölgesele geçebilirsiniz (formları doğru yapmakta çok önemli ).
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve bence hemen kreatin vs kullanmayın dediğim gibi bi alışma sürecini geçin formları güzel bir şekilde otutturun sonrasında çeşitli suplementler kullanabilirsiniz .

Melihdml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Melih damla
hocam şöyle diyim genellikle yeni başlayanlar için bi alışma süreci oluyor kas ağrıları olsun vucudun adepte olması gibi . bunun için genel girmeniz mantıklı hem tüm vücut girmiş oluyorsunuz hem de her bölgeyi az sayıda set ve hareket ile bitiriyorsunuz, vucudunuzun alıştığını hisettiğinizde bölgesele geçebilirsiniz (formları doğru yapmakta çok önemli ).
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve bence hemen kreatin vs kullanmayın dediğim gibi bi alışma sürecini geçin formları güzel bir şekilde otutturun sonrasında çeşitli suplementler kullanabilirsiniz .
Hocam teşekkür ederim bende başta full body yapmayı düsünüyorum çok alışık olmadıgım icin butun vucudu önce calıştırmak istiyorum bu işlerden çok anlamadigim icin en etkili işe yarar bi program lazim

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,035
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tesekkür ederim hocam youtube da bakarim aslında cok fazla icerik var boyle konularda hangisini yapsam iyi olur ona takıldım biraz zaten amacım kilo almak işim masa bası bi iş o yüzden fitnessa gitmek istiyorum sade yediğim zaman göbek olmasını istemiyorum öyle kendimi çok zorlamak gibi bi amacım yok her bölgeyi çalıştıran bi program bulsam yeter
Bende spor yapıyorum 1.5 ay oldu aşağı yukarı ilk 2 hafta full bady çalıştım sonra bölgesele geçtim sürekli full bady tavsiye edilmiyor bende etmem vücudu çok yoruyor önemli olan alışma süreci ilk baş çok ağırlık girme vücut makinelere ısınsın full bady de 1 gün gidiyorsun 1 gün dinleniyorsun sonra split e geçtiğin de 2 gün split yapıyorsun 1 gün off geçiyor split antrenman bence çok daha verimli spor eğitmeni arkadaşım bana program yazıyor bende sana atayım full bady antremanimi ona bakıp yapabilirsin ilk baş 3 set 10/12 tekrar ile başlayabilirsin

Melihdml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Melih damla
Bende spor yapıyorum 1.5 ay oldu aşağı yukarı ilk 2 hafta full bady çalıştım sonra bölgesele geçtim sürekli full bady tavsiye edilmiyor bende etmem vücudu çok yoruyor önemli olan alışma süreci ilk baş çok ağırlık girme vücut makinelere ısınsın full bady de 1 gün gidiyorsun 1 gün dinleniyorsun sonra split e geçtiğin de 2 gün split yapıyorsun 1 gün off geçiyor split antrenman bence çok daha verimli spor eğitmeni arkadaşım bana program yazıyor bende sana atayım full bady antremanimi ona bakıp yapabilirsin ilk baş 3 set 10/12 tekrar ile başlayabilirsin
Valla atabilirsen çok iyi olur hocam

Son düzenleme:

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Tesekkür ederim hocam şimdi baktım 2630 kalori çıktı gainerda ilk basta kullanmak istemiyorum istediğim hedefe ulaşamazsam kullanırım
Başlangıçta full body antrenman iyidir brom internetten bulduğun herhangi birini alabilirsin zamanla değişirsin. 2630 kalori o boya ve o kiloya çok az aynı boydayiz spora ilk başladığımd 3200-3400 arası takılıyordum. Açıkçası yediğime de dikkat etmiyordum ne bulursam yiyip antrenmana gidiyordum tavsiye de ederim daha eğlenceli oluyor. Bir zamandan sonra diyet kısmını hafif hafif oturtuyorsun veya internette videolar var öğün hazırlama videoları vs ( harun 1453,Furkan er , alaf vs) ordan bakıp fikir alabilirsin

Melihdml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Melih damla
Başlangıçta full body antrenman iyidir brom internetten bulduğun herhangi birini alabilirsin zamanla değişirsin. 2630 kalori o boya ve o kiloya çok az aynı boydayiz spora ilk başladığımd 3200-3400 arası takılıyordum. Açıkçası yediğime de dikkat etmiyordum ne bulursam yiyip antrenmana gidiyordum tavsiye de ederim daha eğlenceli oluyor. Bir zamandan sonra diyet kısmını hafif hafif oturtuyorsun veya internette videolar var öğün hazırlama videoları vs ( harun 1453,Furkan er , alaf vs) ordan bakıp fikir alabilirsin
Teşekkür ederim zaten çok bilgim olmadığı için et tavuk ne kadar yiyebilirsem yiyicem

Top Bottom