Neler Yeni

kilo vermek ve yağ yakmak için alınması gereken kalori miktarı

Ozankrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozn
bilmeden gerçekten yorum yapmayın, isterse bütün gün aç kalır ve saat 9,59 da 3 öğün yesin yine aynı şekilde zayıflayacak olay kalori açığındadır lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam şurdan bi hesap yapın ve ss atın

bilmeden gerçekten yorum yapmayın, isterse bütün gün aç kalır ve saat 9,59 da 3 öğün yesin yine aynı şekilde zayıflayacak olay kalori açığındadır lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.

hocam şurdan bi hesap yapın ve ss atın
Biz ne diyoruz olay kalori fazlası mı ? Akşam yemek yerse kilo mu alır diyoruz ? Önce yazılanı anlayın ; en optimali yememek işte 2-3 öncesinden.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
+ Ağırlık antremanı ekledin mi miss.

Yaşın daha genç , yaza çok var . 1 Hafta da çok kas kaybedeceğini sanmıyorum ama sürdürülebilir ve mantıklı değil ;

Şunu bi izle kafan da bir fikir olur

Yediğin saatin herhangi bir önemi yok fakat saat 22 de uyuyacak adam da bir zahmet 7'den sonra yemek yemesin
hayatında konuşamıycağın adamlarla çalıştım.Ekran kartı işlmeci falan önerisi ver sen boşver.Ben yatakta yiyip yatıcam

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
üstteki ağırsağlamın sitesi,
alttaki transform gym
arada uçurum fark var hangisine uymam lazım
ayrıca transform gym sitesinde yağ yakmak için 2200 kalori demiş bu çok fazla değil mi? ağırsağlamınki de çok az
hangisine uymalıyım bilemedim
1 haftadır abur cubur şekeri bıraktım iki gündür de günde 700 kaloriden fazla almıyorum
kömürlükte çok eski bir kondisyon bisikleti buldum 2000 li yıllardan kalma çok eski ama temizledim kullanıyorum günde 1 saat onu yapıyorum yarım saat kadar da 2 kg dumbellarla omuz haraketleri yapıyorum 40 mekik çekiyorum
2 gün önce 81.8 kiloydum bu sabah 80.4 olmuşum
sizce böyle devam etmeli miyim yoksa çok mu az kalori alıyorum çok mu sağlıksız sizce
Bu değerler ortalama. 2K küsürlü olan uygun olan. Kendi vücuduna göre deneyip bakacaksın. O değerler sadece bir tahmin. Günde 1000 kalori alıp kilo vereyim dersen hata yaparsın. Vücut senden daha akıllı. Sen çok kesersen oda kendini korumaya alır.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
Ahmet Deniz

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
normal kilonun bir tık üstünde çıkmışsın 2000-2200 kalori alırsan kilo verirsin, mantık şu günlük alacağın kalori miktarını 500 kalori aşağısında alırsan kilo verirsin
hayır hocam bir tık üstü de olsa yağ oranı çok fazla olduğu için kilolu gözüküyorum o yüzden 3-5 kilo değil 10-15 kilo vermem şart

En İyi Cevap
1
Şeker ve paketli gıdayı yeme beyaz ekmeği azalt karbonhidratı pirinç gibi tahıllardan al proteini arttır bol şu iç günde 30 dk yürü ağırlık antrenmanı da yaparsan iyi olur

Top Bottom