Neler Yeni

Kilolu olduğunuz için insanların sürekli size bakması

Hanaz

80+ Gold
Bu çok rahatsız etmeye başladı ve psikolojimi biraz bozdu zaten kendimi seven birisi değilim kilom ile de gurur duymuyorum yiyorum işte yemek yemeyi seviyorum bu kadar yani. Bunu nasıl aşabilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boy 1.69 kilo 110
Yaşın büyüdükçe azalıyor bu mevzu

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Boşver takılma yavaş yavaş yediklerini azaltıp yürüyüş yap düzenli bir şekilde. Benimde 15 kilo fazlam vardı 1 ayda 10 kilo verdim hâla da devam ediyorum kafandan çıkartıp ciddi başlarsan harbiden bırakıyorsun yağlı beslenmeyi.

Feysem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Semih
Spor kardeşim yaşın kaç imkanların neler bilmiyorum ama nacizane tavsiyem sana spora başla ama spora öyle bi başlıcaksınki sanki hayatının eserini yapmaya başlıyor gibi çoğu insanda böyle başlar ama sonrası dahada kilo alarak geri döner onların yaptıgı hatya düşmemen lazım sporu zayıflamak için yapmayacaksın daha kaliteli rahat yediğinden zevk alan (yemek yemeğide seviyormuşsun bende çok severim) özgüvenli vesair bu böyle uzar gider spor benim hayatımda bana çok şey kattı o yüzden bukadar önem veriyorum. İnş başlarsın sanada çok şey katar.

WhoCares

80+ Gold
Yemeyi seviyor ve belli ki yiyor. Profesyonel yardımdan kastın ameliyat değilse gene aynı sonucu verecek zaten
ameliyat felen onlar son nokta doktor kontrol u yada diyetiysene görüşmesini öneririm ben diğer türlü sağlığın gittikten sonra paranın bir anlamı kalmiyor

mkeskin0

80+
ameliyat felen onlar son nokta doktor kontrol u yada diyetiysene görüşmesini öneririm ben diğer türlü sağlığın gittikten sonra paranın bir anlamı kalmiyor
Her konu da katılıyorum ama diyetisyen zaten beyine bir müdahalede bulunmuyor. Ölçümleri yapıyor ve liste veriyor. Kafanın içine girip yemeyeceksin demiyor, listeye uymayan da uymuyor zaten yani aynı kapıya çıkıyor. Kendisi öncelikle bir denemeli ben o kanaatteyim ha yapamassa profesyonel yardım alabilir. Kendine uygun bir hızlı tempo yürüyüş ve biraz daha abur cubur karbonhidrattan uzak bir liste hazırlarsa yavaş yavaş kiloyu verebilir.

WhoCares

80+ Gold
Her konu da katılıyorum ama diyetisyen zaten beyine bir müdahalede bulunmuyor. Ölçümleri yapıyor ve liste veriyor. Kafanın içine girip yemeyeceksin demiyor, listeye uymayan da uymuyor zaten yani aynı kapıya çıkıyor. Kendisi öncelikle bir denemeli ben o kanaatteyim ha yapamassa profesyonel yardım alabilir. Kendine uygun bir hızlı tempo yürüyüş ve biraz daha abur cubur karbonhidrattan uzak bir liste hazırlarsa yavaş yavaş kiloyu verebilir.
işte sıkıntı orda bu zaman kadar yapması gerekeni yapmaddığı için bu halde :kekw: kendisine bol şans diliyorum umarım en kısa zamanda aklı başına gelirde kendine vermesi gereken önemi verir benden bu kadar

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Bu çok rahatsız etmeye başladı ve psikolojimi biraz bozdu zaten kendimi seven birisi değilim kilom ile de gurur duymuyorum yiyorum işte yemek yemeyi seviyorum bu kadar yani. Bunu nasıl aşabilirim ?

Boy 1.69 kilo 110
Spor yap,gidip kalori yerine protein içeren ve az yesende doymanı sağlayacak yiyecekler ye,kilo ver.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Berkecan Ergin

Boy 1.69 kilo 110
Kimin ne düşündüğü önemli değil önemli olan kafanı boşalt ve aynanın karşına geç gördüğün manzara hoşuna gidiyorsa devam. Gitmiyorsa günlük alman gereken kalori miktarını hesaplayıp hafif spor ile 85-90 ları görürsün yine istediğini yiyerek daha aşağısı için daha sert program lazım ama. Tavsiyem şekeri ve beyaz ekmeği hayatından çıkarman :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Durden

Boy 1.69 kilo 110
Hocam ben en kilolu olduğum dönemde 178 boy 120 kiloydum sonra bir kız çıktı karşıma ve o bana bi hedef oldu ama hikayenin sonunda oda gitti kilolarımda🙃

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
kardeş çocuk 300 kg değil ki 100 kg abartılacak kadar çok değil onuda zaten abur cuburu keserse şekeri azaltsın kendi verir zaten
1.69 boyda o kilonun nasıl gözükeceği az çok belli hocam en kötü 80lere inmeli.

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
1.69 boyda o kilonun nasıl gözükeceği az çok belli hocam en kötü 80lere inmeli.
tabii ki dediğim gibi abur cubur kesip biraz sporla halledilmicek şey deği kafaya takılacak bir sorun değil onun için demiştim bende kardeşimiz biraz kendini zorlarsa yapamayacağı şey yoktur eminim

Top Bottom