Neler Yeni

Çözüldü✓ KİNGSTON 16GB DDR5 RAM İYİ Mİ

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HasHoca
Tabi ki sizin seçiminiz. Ben kendi bakış açımdan bakınca 5600Mhz seçerdim, bence 300TL farka kesinlikle değiyor. RAM satışları da bir hayli zor, çünkü RAM'ler genellikle sistemin en ucuz parçalarından olur ve bu yüzden insanlar sıfır alırlar.

Ha yinede almaktan "zarar" gelir mi? Hayır gelmez. Ben biraz paranoyak bir insan olduğum için hep en kötü ihtimali düşünürüm.

Alacaksanız şimdiden hayırlı olsun, güle, güle, kazasız belasız kullanın. 😊
Yok doğru mantıkda bende ne bileyim yaaa ekonomik sıkıntılarla alınca çok fazla seçeneğim olmuyor

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
Yok doğru mantıkda bende ne bileyim yaaa ekonomik sıkıntılarla alınca çok fazla seçeneğim olmuyor
Seni "çooook iyi" anlıyorum hocam. 4-5 yaşımdan beri, bir başına çalışan bir insan olarak, mendil ve su satarak hayatta kalmaya çalışmış biri olarak ekmek parası için, ne şartlarda çalışılabileceğini iyi bilirim. Kesinlikle anlıyorum. Zaten bu yüzden " kendi durumunu daha iyi bilirsin." diye yazdım.

Bence ikisini de alırsan pişman olmayacaksın, olman gerekse bile olma zaten. Pişmanlıktan yarar gelmez. Acele etme iyisini illa bulursun veya karşına gelir. Acelen varsa da, ucuzunu seç ve geç. Arada dev gibi fark yok nasıl olsa. Her türlü taş gibi DDR5 RAM'iniz olacak şimdiden hayırlı olsun. 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şuna "ACİL!" bakmanızı öneriyorum bir bakın düşünün karar verin.

Son düzenleme:

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HasHoca
Seni "çooook iyi" anlıyorum hocam. 4-5 yaşımdan beri, bir başına çalışan bir insan olarak, mendil ve su satarak hayatta kalmaya çalışmış biri olarak ekmek parası için, ne şartlarda çalışılabileceğini iyi bilirim. Kesinlikle anlıyorum. Zaten bu yüzden " kendi durumunu daha iyi bilirsin." diye yazdım.

Bence ikisini de alırsan pişman olmayacaksın, olman gerekse bile olma zaten. Pişmanlıktan yarar gelmez. Acele etme iyisini illa bulursun veya karşına gelir. Acelen varsa da, ucuzunu seç ve geç. Arada dev gibi fark yok nasıl olsa. Her türlü taş gibi DDR5 RAM'iniz olacak şimdiden hayırlı olsun. 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şuna "ACİL!" bakmanızı öneriyorum bir bakın düşünün karar verin.

Hocam anlayışınız için çok sağolsun iyi hissettim birden , bizim ufak bı marketimiz var . Hem ekonomik şartlar hemde babamın yanında iş yapmak işleri çok zorlaştırıyor , sürekli bana bağırıp her şeyime laf ediyor . Ama halletmeye çalışıyorum işte bir şekilde .

Corsair içinde hem 4 ram slot um var saçma olur hemde aldım artık , ayrıca yeni yürürlük ile elimde patlama ihtimali var .[/url]

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
Hocam anlayışınız için çok sağolsun iyi hissettim birden , bizim ufak bı marketimiz var . Hem ekonomik şartlar hemde babamın yanında iş yapmak işleri çok zorlaştırıyor , sürekli bana bağırıp her şeyime laf ediyor . Ama halletmeye çalışıyorum işte bir şekilde .

Corsair içinde hem 4 ram slot um var saçma olur hemde aldım artık , ayrıca yeni yürürlük ile elimde patlama ihtimali var .[/url]
Yardımcı olduysam, iyi hissettirdiysem ne mutlu bana. 😁

Yeni yürürlülük ile alakalı ise "Kesinlikle" haklısınız. Elinizde patlama ihtimali var, yinede bir bakın diye attım.
Hangi RAM'i aldıysanız hayırlı, uğurlu olsun. 😊

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,955
Üyeler
155,656
Son üye
okant
Top Bottom