Neler Yeni

Kırılan ayakta parmaklarda uyuşma

Mersocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Çalık
18 gün önce sol ayağımda fibula kırığı oluştu. Alçı tedavisi yapıldı. 2-3 gündür ayağımı masaüstü bilgisayarın altına koyuyorum yastıkla beraber. Ayak parmaklarımda uyuşma oluyor. bu tehlikeli bir durum mu? koymamalımıyım? daha önce yaşayan var mı?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
Acil doktoruna yada yarın gidip orotpediye sor bence. Randevu almana gerek yok rica eder girersin. Burdaki bazı insanlar bişey bilmeseler de teşhis koyuyorlar sanki hadlerineymiş gibi

Mersocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Çalık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acil doktoruna yada yarın gidip orotpediye sor bence. Randevu almana gerek yok rica eder girersin. Burdaki bazı insanlar bişey bilmeseler de teşhis koyuyorlar sanki hadlerineymiş gibi
Hocam bulunduğum yerde asansör yok, yanımda hadi deyince gidecek biri yok, o yüzden mecbur buraya yazdım.

Palo DAYI

80+ Silver
hocam doktora basvurmak ıyıdır eger dedıgınız gıbı ıse sızı goturecek bırısı yoksa ambulans cagırmaktan cekınmeyın

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
keday samur
sıkıntı yok kardeşim hareketsizlikten oluyor. geçmiş olsun

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Prof.dr forum üyeleri tavsiye vermeye gelecek

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Halit KÖK

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
18 gün önce sol ayağımda fibula kırığı oluştu. Alçı tedavisi yapıldı. 2-3 gündür ayağımı masaüstü bilgisayarın altına koyuyorum yastıkla beraber. Ayak parmaklarımda uyuşma oluyor. bu tehlikeli bir durum mu? koymamalımıyım? daha önce yaşayan var mı?
Hocam muhtemelen ayağınızı kaldırdığınızda kanlanma azaldığı için uyuşma oluyor. Eğerki fibulanın alt ve üst eklemlerini oynatabiliyorsanız sıkıntılı bir durum olacağını sanmıyorum. Ayak parmak eklemlerinizi bileğinizi ve dizinizi hafifçe zorlamadan oynatmayı deneyin. Oynatamadığınız bir eklem varsa sinirsel bir durum olabilir dikkat etmek gerek. Geçmiş olsun

Mersocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Çalık
Hocam muhtemelen ayağınızı kaldırdığınızda kanlanma azaldığı için uyuşma oluyor. Eğerki fibulanın alt ve üst eklemlerini oynatabiliyorsanız sıkıntılı bir durum olacağını sanmıyorum. Ayak parmak eklemlerinizi bileğinizi ve dizinizi hafifçe zorlamadan oynatmayı deneyin. Oynatamadığınız bir eklem varsa sinirsel bir durum olabilir dikkat etmek gerek. Geçmiş olsun
Ayağımı alçının içinde oynatabiliyorum. Ayak parmaklarımı da. Aslında ayağım, bacağım rahat yani. Ağrı yok denilecek kadar. Üst üste bile atabilirim.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Ayağımı alçının içinde oynatabiliyorum. Ayak parmaklarımı da. Aslında ayağım, bacağım rahat yani. Ağrı yok denilecek kadar. Üst üste bile atabilirim.
Önemli olan eklem hareketleri. Hareket ettirebiliyormuşsunuz sıkıntılı bir durum olduğunu sanmıyorum. Dediğim gibi kanlanması azaldığı için uyuştuğunu düşünüyorum. Yine en kısa zamanda doktora giderseniz kafanız rahat olsun. Geçmiş olsun tekrardan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom