Neler Yeni

Kısa/Saracak Anime önerisi

polat.cbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Polat Efe Çıbık
One punch man - dorohedoro - chainsaw man- code geass sarar bence

ElectriX

80+ Silver
HIGH SCHOOL DXD

Hala 5. sezon çıkmadı

omer.dn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Doğan
önerileriniz için teşekkürler, konu başlığına kısa yazmıştım fakat dün sabahlayınca animenin uzunlugunun bir şey değiştirmediğini fark ettim soruyu biraz değiştireyim. Gerçekten çok güzel oldugunu düşündüğünüz uzun veya kısa farketmeksizin önerebileceğiniz bir şeyler var mi? bu arada daha önceden de parasyte izlemiştim sanırım dram konulu animeleri daha çok seviyorum.
Attack on titan hocam efsanedir.

omer.dn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Doğan
hocam şu anda re.zero izliyorum biticek gibi yakında ondan sonra Steins Gate izlemeyi düşünüyorum izlediniz mi bu animeleri
izlemedim ben demon slayer, izliyorum aktif olarak. 1 sezon one punch man izledim ikisini de öneririm ama attack on titan hikaye vs olarak başka zaten ödülleri var. Ayrıca death note iyidir. Jujutsu kaisen de bakılabilir.

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
izlemedim ben demon slayer, izliyorum aktif olarak. 1 sezon one punch man izledim ikisini de öneririm ama attack on titan hikaye vs olarak başka zaten ödülleri var. Ayrıca death note iyidir. Jujutsu kaisen de bakılabilir.
death note filmini izlemiştim konusunu az cok biliyorum listemdeki animeler bittigi zaman bakarım mutlaka

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
ismail
arkadaşlar gece 3 de erased e başladım sabaha karşı bitirdim finali hariç muhteşemdi onun gibi önerileriniz var mi
Finali çok kötüydü bu arada.Beğendiysen biraz daha ciddi ilerleyen animelere bakmalısın.

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
Finali çok kötüydü bu arada.Beğendiysen biraz daha ciddi ilerleyen animelere bakmalısın.
gerçekten inanılmaz kötüydü çok daha heyecanlı muhteşem final yapılabilirdi kesinlikle ama sağlık olsun, bahsettiginiz animelerden bir kaç örnek verebilir misiniz?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
ismail
gerçekten inanılmaz kötüydü çok daha heyecanlı muhteşem final yapılabilirdi kesinlikle ama sağlık olsun, bahsettiginiz animelerden bir kaç örnek verebilir misiniz?
Uzun süredir anime izlemiyorum.Aklıma gelenlerden yola çıkarsam ''Monster,Vinland Saga,Berserk üçleme filmi olacaktı onu izleyebilirsin''

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Death Note

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,232
Üyeler
142,099