Neler Yeni

Kitap okumaya yeni baslayacagim tavsiye

Kitap okuma alışkanlığım yok ancak başlamak kendime yavaş yavaş biseyler katmak istiyorum fiyatı çok uçuk olmayan başlangıç seviye kitap önerisi olan varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Paşadöner
Kitap okuma alışkanlığım yok ancak başlamak kendime yavaş yavaş biseyler katmak istiyorum fiyatı çok uçuk olmayan başlangıç seviye kitap önerisi olan varmı
Hocam tavsiyem cok heyecanla izlediğiniz film / dizilerin kitabını almak olur ben PEAKYBLENDRS kitabını almıştım misal dizisini heycanla izlemiştim bi düşünü hangi filmin kitabını isterdiniz

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
"içimizdeki balık" kitabını okuyup biyolojik bazı mirasları yakından tanıyabilirsin. eğer amaç kendine bişey katmaksa film dizi cart curt işini çok görmez. ancak sohbet ederken elinde üstüne konuşabileceğin bir konun olur.
kitabı okudum ben tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ahmet Taha Usta
Hocam bilim kurgu seviyorsanız
Harry potter serisi
Polisiye seviyorsanız
Abumrabum
Roman tarzı seviyosanız
Kayıp tanrılar ülkesi

Edebiyat hocamız bunları söylüyordu hep :D

Logicman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Lokman
Kardeşim bizzat bu iş ile uğraşıyorum ne tür şeylerden hoşlanırsan o türden başlamanı tavsiye ederim tarih seviyorsan, heyet 1 2 3 4 çeri 123 serisi, kişisel gelişim istersen Kemal Sayar kitapları, ilber ortaylı bir ömür nasıl yaşanır, milli edebiyat geçmiş dönem yazarlarından istersen necip Fazıl, oğuz Atay, aliya İzzet begoviö

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Yaşlı adam ve deniz/Ernest Hemingway
Yüzbaşının Kızı/Puşkin

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mert Karataş
Hocam tavsiyem cok heyecanla izlediğiniz film / dizilerin kitabını almak olur ben PEAKYBLENDRS kitabını almıştım misal dizisini heycanla izlemiştim bi düşünü hangi filmin kitabını isterdiniz
hocam hayat sana güzel ben film izlediğimde aklıma direk cinsel filmler geliyor normal filmde izliyemiyorum bağımlı olmuşum cinsel filmlere

Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Paşadöner
hocam hayat sana güzel ben film izlediğimde aklıma direk cinsel filmler geliyor normal filmde izliyemiyorum bağımlı olmuşum cinsel filmlere
Hocam bende arkadaşa tavsiye olsun diye dedim diziydi izledimde PEAKYBLENDRS kitabı 6 ay önce okurum diye aldim hayla okicam sksksk

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
ismail
Genç werther'in acıları ile başlayabilirsin.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
hamlet, romeo ve juliet kısa ve tatlı kitaplar
her türlü okunur

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,243
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
hitchhiker's guide to the galaxy

Top Bottom