Neler Yeni

kız arkadaşım benimle tekrar konuşmak istiyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sorun yaşadığım zaten kız arkadaşım
erkek arkadaşımla çok iyiyiz geçen yaz bizimle tatile bile geldi aileside izin verdi
ailesiyle çok iyi olduğum erkek arkadaşım
zaten erkek arkadaşım bana öyle şeyler yapmıyor benim arkamdan konuşmuyor bana kötü davranmıyor bana çok değer veriyor bana benden bile iyi davranıyor

tekrar soruyorum bu durumu erkek arkadaşımla paylaşayım mı
Zaten kız için diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre Çeviker
Hepinize merhaba bu konuyu daha önce en yakın kız arkadaşım beni engelledi diye açmıştım şimdi tekrar açıyorum yeni gelişmeler var onun için eski konudan devam etmedim konumuza geri dönersek olaydan sonra kız bana SMS yoluyla mesaj attı ne olursun beni affet sana sürekli engel attım bir daha böyle bir şey olmayacak dedi WhatsApp'dan engelli olduğu için yazamamış bende biraz zaman vermesini istedim ve direk sizden yardım istemeye geldim sizce affedeğim mi yoksa affetmeyeyim mi?
Bence affet ama maksat yazışmak / vakit geçirmek için bi arkın olsun ama çok bağlanma gene satanilir (yani evet)

bence konunun başlığını değiştirelim çünkü siz yardımdan çok dalga geçiyorsunuz

Kara*

80+ Silver
bence konunun başlığını değiştirelim çünkü siz yardımdan çok dalga geçiyorsunuz
Senlik sorun değil kanka bizim aramızda geçen mizah bu bir arkadaşımızı çok seviyoruz kendisi utandığı için gelemiyor. Üstelik sen arkadaşınla konuşmama kararı aldım tarzı şeyler yazmışsın bu durumda sohbet ve mini fikir yorumları olur en fazla onun dışında tamamen bitirmek istiyorsan konuyu kilitlet.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,068
Üyeler
156,431
Son üye
umittcobann
Top Bottom