Neler Yeni

kız arkadaşım benimle tekrar konuşmak istiyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Haa tamam. Kız arkadaş diyince başka anlam çıkıyor :)

Bence bir şans daha ver. Aynısını yapmaya devam ederse sen mesefa koyarsın.
şimdide ben sana bir şey soracağım senin 3 senelik bir kız arkadaşın var ve sana hiç bir şey söylemeden engelliyor ve engeli açtığı zaman her zaman ailem Dolayısıyla yaptım Diyor sen benim yerimde olsaydın ne yapardın

Kara*

80+ Silver
kardeş gibi diyebilirim
çok iyi anlaşıyorduk
Hım aşko kuşkoluk varmıydı yoksa sade kardeş gibimi ve bence kabul et deneme amaçlı neden bunu yaptığını detaylı şekilde anlatmazsa tekrar bu işin olmayacağını belirt arada laf sok ortamınmı bıraktı seni falan az duygusala bağlar belki öyle uslanır dikkat et yılan olmasın

-nisay

80+ Bronze
şimdide ben sana bir şey soracağım senin 3 senelik bir kız arkadaşın var ve sana hiç bir şey söylemeden engelliyor ve engeli açtığı zaman her zaman ailem Dolayısıyla yaptım Diyor sen benim yerimde olsaydın ne yapardın
Başka arkadaşın mı yok ya. Durduk yere engel atıyor, kafasına göre açıyor, kapatıyor. İnsanlara sert olmak lazım yoksa anlaşılmıyorsun.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Hangi anlamda kız arkadaş?
E9lXjayWQAgm6UY.jpg

Hım aşko kuşkoluk varmıydı yoksa sade kardeş gibimi ve bence kabul et deneme amaçlı neden bunu yaptığını detaylı şekilde anlatmazsa tekrar bu işin olmayacağını belirt arada laf sok ortamınmı bıraktı seni falan az duygusala bağlar belki öyle uslanır dikkat et yılan olmasın
kardeş gibiydik
ve engelleyip engeli her açtığı zaman soruyorum neden engelledin diye sadece ailem Dolayısıyla yaptım Diyor başka bir şey demiyor

milenix

80+ Gold
Aynı olması adına erkek arkadaş şeklinde alıyorum soruyu.

Sert tutum gösterirdim buna rağmen hala aynı tutum içerisindeyse yolları ayırırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeş gibiydik
ve engelleyip engeli her açtığı zaman soruyorum neden engelledin diye sadece ailem Dolayısıyla yaptım Diyor başka bir şey demiyor
Ailesini ne diyebilir ki?

Aynı olması adına erkek arkadaş şeklinde alıyorum soruyu.

Sert tutum gösterirdim buna rağmen hala aynı tutum içerisindeyse yolları ayırırım.

Ailesini ne diyebilir ki?
bende onu anlamadım her engelde ailem Dolayısıyla yaptım Diyor

birde zaten bu engellemeler 2 senedir devam ediyor aralıklarla

Kara*

80+ Silver
kardeş gibiydik
Ne aileymiş be abi gören na*i kampında kalıyor sanacak. Bence sen son kez kabul et bu açıklamasının yeterli olmadığını belirt benden saklama cart curt de baktın hâlâ devam ediyor yolla gitsin.

Ne aileymiş be abi gören na*i kampında kalıyor sanacak. Bence sen son kez kabul et bu açıklamasının yeterli olmadığını belirt benden saklama cart curt de baktın hâlâ devam ediyor yolla gitsin.
birde şu var ailesini araya katması banada biraz saçma geldi benim ailem bile karışmıyor
hatta geçen yaz erkek arkadaşımda bizimle beraber tatile geldi aileside izin verdi zaten bende erkek arkadaşımın ailesiyle baya iyiyiz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom